BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L

BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L

BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3030 Kč
Naše cena: 2020 Kč Ověřit dostupnost

Produkt od značky Urban Classics. Kolekce 2018. Barva černá.

3 důvody proč prodáváme BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L

Anna Bodová, Velká Jesenice

Anna Bodová, Velká Jesenice:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj přítel mi horlivě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá rád. Ale určující v mém podání byla cena. Tento BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L vyšel levněji a přesto, že ho známý hanil, já jsem úplně spokojená. Potom i on řekl, že tento výrobek je velmi luxusní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho rady, poněvadž jsem pomocí svému rozhodnutí hodně ušetřila.

Antonín Voznica, Vacovice

Antonín Voznica, Vacovice:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na internetu, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L!“ Její obavy se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než čtyři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Vojtěch Bláža, Vanov

Vojtěch Bláža, Vanov:
BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L byl doručen bez kazu a ve smluvený termín. Bohužel dle nabídky, měl BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L přijít v dárkovém balení, na což prodejce zapomněl. Kdyby se nejednalo o dárek, pravděpodobně bych se neozval. Bohužel jsem musel, ovšem i přesto domluva byla bezproblémová. Prodejce to mrzelo a bezprostředně poté mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, bylo poštovné. Internetový obchod nabízí jedinou společnost, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky navíc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2019.

Hodnocení BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L

Jan H: BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L je dobrý, ale chtělo yb to větší

Daniela K: Ideální k osmnáctinám :)

Martin B: je to fajné

Barbora G: Tento BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Linda O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BUNDA URBAN CLASSICS Hooded Heavy Bomber - černá - L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt