Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 419 Kč Ověřit dostupnost

Brit Rhythm od značky Burberry je kožená, dřevitá vůně pro muže. Na vytváření této jedinečné, orientální vůně se podíleli Dominique Ropion, Anne Flipo a Olivier Polge. V úvodu vůně se objevují kořenité tóny bazalky, verbeny, jalovce a kardamonu. Srdce tvoří směs pačuli a styraxu zabalená do měkké kůže. V závěru se projevují dominantní akordy jemného cedrového dřeva, ostrého kadidla a orientální fazole Tonka. Na trh byla uvedena v roce 2013.

3 důvody proč prodáváme Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

Veronika Fulková, Dlouhý Újezd

Veronika Fulková, Dlouhý Újezd:
Vyzkoušela jsem už sedm stejných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml. Klidně doporučuji! Při výčtu kladných funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude plnit polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem nadšená. Nenašla jsem na jednu chybu, za mě jednoznačná výhra.

Klára Janegová, Branišovice

Klára Janegová, Branišovice:
Do obýváku jsme s přítelem vybírali vhodný Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba velmi nároční, když něco kupujeme společně, chceme bezchybnou kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný eshop, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Sebastian Kraffer, Kočín

Sebastian Kraffer, Kočín:
Musím vyzdvihnout hned pár dobrých hodnost tohoto e-shopu a hlavně výrobku, který jsem zde zakoupil. Nejdříve to začala krásnou a příjemnou komunikací, přehledností obchodu a levné ceny produktu, pak to pokračovalo okamžitým doručením a skvělým zabalením balíku, už při převzetí jsem tušil, že všechno bude v pořádku. Neposlední výhodou je zcela báječná cena Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml. Proto chci doporučit jak mým známým a známým, tak i tátovi a dalším lidem. Bravo!

Josef Pajchl, Přerubenice

Josef Pajchl, Přerubenice:
Jak jsem spokojený s Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká koupi přes internet, převelice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Matyáš Melicher, Ochoz

Matyáš Melicher, Ochoz:
Co mě přivedlo k tomu, abych koupil Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml? Jednoduše ta překvapivě nejlevnější cena. A taky recenze od známých, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než se přidat. Občas jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 08. 2019.

Hodnocení Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

Adéla N: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Rozálie Š: Je to dostatečné?

Magdaléna B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra K: dobré

Linda T: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt