Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 329 Kč Ověřit dostupnost

Brit Rhythm od značky Burberry je kožená, dřevitá vůně pro muže. Na vytváření této jedinečné, orientální vůně se podíleli Dominique Ropion, Anne Flipo a Olivier Polge. V úvodu vůně se objevují kořenité tóny bazalky, verbeny, jalovce a kardamonu. Srdce tvoří směs pačuli a styraxu zabalená do měkké kůže. V závěru se projevují dominantní akordy jemného cedrového dřeva, ostrého kadidla a orientální fazole Tonka. Na trh byla uvedena v roce 2013.

3 důvody proč prodáváme Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

František Siman, Žárovná

František Siman, Žárovná:
Perfektní Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml, který pomůže i to nejzapeklitější problémy domácnosti. Obával jsem se, jestli si vyberu dobrý druh tohoto Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml. S výběrem správné varianty mi ale hodně ochotně poradili prodavači internetového eshopu. Takže jsem neváhal a koupil jsem ten nejlepší typ. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, proto během doručení nedošlo k škodě. Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml funguje přesně tak, jak má. A k mé celkové spokojenosti.

Viktor Vanc, Řikonín

Viktor Vanc, Řikonín:
S Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml jsem před časem moc pozitivní zkušenost neměl. Ale až Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml mě přinutil naprosto přemýšlet jinak. Je totiž zcela odlišný. Nenechte se tak odradit a stoprocentně ho také objednejte, zapůsobí na vás tak jako mě. Je šetrný, jednoduše se používá a k tomu také hezky vypadá. Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml ihned zapadne do každé domácnosti.

Daniel Nentvich, Nárameč

Daniel Nentvich, Nárameč:
Když jsem objednával Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem dával především na vyhotovení, funkčnost a dobu zaslání. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený etickým a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml doporučím kamarádům. Perfektní obchod, jsem spokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2020.

Hodnocení Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

František C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Šimon V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Petra Š: já jsem to prostě chtěla

Radim K: 110 % spokojenost

Anna C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Burberry Brit Rhythm - EDT 30 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt