BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S

BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S

BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4185 Kč
Naše cena: 2790 Kč Ověřit dostupnost

Model sleeper od značky Burton. Kolekce 2014. Barva modrá. Materiál: 60% bavlna a 40% polyester (300g).

3 důvody proč prodáváme BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S

Antonín Vrkoč, Daňkovice

Antonín Vrkoč, Daňkovice:
Dokonalý a jemný pracovník. Pracuje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru hlavní. Design mohl být propracovanější, ale běžnému uživateli bude po všech stránkách plně stačit. Je nenáročný na údržbu, což jistě ocení i dámy. Doručení proběhlo až nečekaně rychle a bez problémů. Vřele doporučuji jak obchod, tak výrobek samotný.

Alena Hukelová, Těšetice

Alena Hukelová, Těšetice:
Tuto PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tento BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S nikdy nezakoupila, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani barvu, barvu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Vojtěch Raul, Dolní Poustevna

Vojtěch Raul, Dolní Poustevna:
Perfektní BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy domácnosti. Obával jsem se, zda si vyberu správný model tohoto BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S. S výběrem vhodné varianty mi ale hodně ochotně pomohli prodavači webového eshopu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten nejlepší typ. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, proto během cesty nedošlo k poškození. BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S působí přesně tak, jak by měl. A k mé naprosté radosti.

Markéta Skuhrovcová, Mořice

Markéta Skuhrovcová, Mořice:
Pořídila jsem si BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle vypadá. Mám ráda šikózní a perfektní věci, které vynikají vysokou odolností a slouží. Velice mi udělala radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S opravdu netrpělivě čekala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 08. 2018.

Hodnocení BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S

Václav H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Samuel B: Jsem ráda, že to mám

Anna J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tobiáš M: Celkem jsem spokojený.

Jana D: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží BURTON WMN SLEEPER FZ MIKINA - modrá - S

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt