C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 209 Kč Ověřit dostupnost

C-THRU Pure Illusion je módní květinově-ovocná vůně vyzařující skutečný styl, eleganci i sex-appeal. Jde o sofistikovanou a svůdnou kompozici poskládanou z vůně elegantní kytice bílých květin Tiare, broskví, jasmínu a bílé pivoňky.

3 důvody proč prodáváme C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

Štěpán Hylský, Bříza

Štěpán Hylský, Bříza:
Dělali jsme si s klukama legraci, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou energii. Standardně jsme se hecovali, až nějakej kolega hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru dbám delší čas, takže jsem mu ho jenom mohl doporučit. Předevčírem mi poslal e-mail, že děkuje, už C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml má doma také a pochválila ho i tchýně.

Aneta Vojtušová, Studeněves

Aneta Vojtušová, Studeněves:
Jsem uspokojená, vše bylo rychlé, od objednání do dodání a v blízké době si objednám ještě jednu C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml, do sklepa. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její výška .Ještě jednou děkuji Pěkný den

Lukáš Reischl, Lično

Lukáš Reischl, Lično:
C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem podobně nic neobjednával, a byl jsem tudíž velmi moc nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi zastavila před domem dodávka a předala mi můj C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v kamenném obchodě, navíc jsem jej koupil klidně u počítače. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

Anežka K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Denisa P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Radek J: Celkem jsem spokojený.

Nikola V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Andrea P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt