C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 209 Kč Ověřit dostupnost

C-THRU Pure Illusion je módní květinově-ovocná vůně vyzařující skutečný styl, eleganci i sex-appeal. Jde o sofistikovanou a svůdnou kompozici poskládanou z vůně elegantní kytice bílých květin Tiare, broskví, jasmínu a bílé pivoňky.

3 důvody proč prodáváme C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

Štěpán Hylský, Bříza

Štěpán Hylský, Bříza:
Dělali jsme si s chlapama srandu, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou energii. Standardně jsme se špičkovali, až nějakej kluk trochu zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru dbám delší dobu, takže jsem mu ho přece mohl schválit. Včera mi poslal e-mail, že děkuje, už C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml má doma také a pochválila ho i tchýně.

Aneta Vojtušová, Studeněves

Aneta Vojtušová, Studeněves:
Jsem uspokojená, vše bylo rychlé, od objednání do dodání a v blízké době si objednám ještě jednu C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml, do bytu. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její šířka .Ještě jednou děkuji Báječný den

Lukáš Reischl, Lično

Lukáš Reischl, Lično:
C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem takto nic nekupoval, a byl jsem tudíž trošičku nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem kurýr a předala mi můj C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v kamenném krámě, navíc jsem jej objednal pohodlně u tabletu. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

Johana Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Amálie T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Michaela L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Linda T: dobré

Tadeáš Z: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží C-THRU Pure Illusion - EDT 30 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt