Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml

Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml

Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 441 Kč Ověřit dostupnost

Balzám na plnovous je nedocenitelný pomocník pro delší a nepoddajné vousy. Plnovous je po něm tvárnější a poddajný, pokožka vyživená a spokojená. Balzám má charakteristicky kořenitou vůní tabákových listů, kadidla, javorového sirupu, mechu a vanilky. Ty doplňují chmel, myrta, rum a pomeranče. Skvělý je zejména díky přírodnímu složení. To tvoří pět krémů, několik exotických vosků a esenciální oleje z cedru, černého pepře, pačuli a voňatky citronové.

3 důvody proč prodáváme Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml

Hana Crlíková, Strýčice1)

Hana Crlíková, Strýčice1):
Ponejprv jsem si přála Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml ve velikosti 46 které jste ve velikosti 45 neměli, proto jsem objednala dle recenzí v požadované velikosti 48 , velikost sedí, vysoký bok to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem netrefila velikost která docela sedí.

Jan Dedera, Dobřenice

Jan Dedera, Dobřenice:
Tato Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml jsem si vybral, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na jiných obchodech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Johana Žďárková, Rataje

Johana Žďárková, Rataje:
Když jsem si ho kupovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml již vlastní, byly totálně rády. Žádná z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba zcela naopak. A protože už jsem něco takového hledala velmi dlouho, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje očekávání byla na sto procent naplněna. Přísahám, že neznám nic báječnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Josef Mikule, Čimelice

Josef Mikule, Čimelice:
Přál jsem si udělat radost manželce k výročí. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a nalezený Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml je skvělý. Žena byla překvapená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám šokovaný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 09. 2019.

Hodnocení Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml

Tomáš Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Petr B: Jsem ráda, že to mám

Filip N: Celkem jsem spokojený.

Karel C: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tereza B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Captain Fawcett Balzám na plnovous Private Stock (Beard Balm) 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt