Cartier Carat - EDP 100 ml

Cartier Carat - EDP 100 ml

Cartier Carat - EDP 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Cartier Carat - EDP 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Cartier Carat - EDP 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1639 Kč Ověřit dostupnost

Carat od značky Cartier je květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje hrušku, bergamot a zelené akordy. V čistě květinovém srdci naleznete kombinaci fialky, lilie, hyacintu, y-lang y-lang, narcisu, tulipánu a zimolezu. Kompozici uzavírá bílé pižmo a mimóza. Na trh byla uvedena v roce 2018.

3 důvody proč prodáváme Cartier Carat - EDP 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cartier Carat - EDP 100 ml

Rozálie Salamonová, Míčov-Sušice

Rozálie Salamonová, Míčov-Sušice:
V době, kdy jsem Cartier Carat - EDP 100 ml poprvé našla a vedle něj takhle prima cenu, tak jsem se téměř až lekla. Ovšem řekla jsem si, že zboží prověřím. Bylo to dobře, protože tato věcička fakt překonala moje očekávání. Očekávala jsem totální šmejd, ale dostala jsem fakt kvalitní parádní věc z pevného materiálu, kterou používám téměř denně! Skvělá a velice výhodná koupě, takových jsem poslední dobou moc neudělala.

Marek Trš, Všejany

Marek Trš, Všejany:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a pořídím něco, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o Cartier Carat - EDP 100 ml, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tak překvapen.

Nikol Šampalíková, Jičín

Nikol Šampalíková, Jičín:
Za náš roky používaný Cartier Carat - EDP 100 ml, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní již není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho hned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2019.

Hodnocení Cartier Carat - EDP 100 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cartier Carat - EDP 100 ml

Michael V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Eliška S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Hana T: Je to dostatečné?

Veronika B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Viktorie G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cartier Carat - EDP 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cartier Carat - EDP 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt