Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 49 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové vaječné věnečky - sušenky. Složení: kukuřičná mouka, margarín (rostlinný tuk / palmový /, částečně hydrogenovaný tuk / palmový /, voda, rostlinný olej / řepkový /, sůl, emulgátor / mono a diglyceridy mastných kyselin, lecitiny /, konzervační látka / kyselina sorbová /), cukr , sušená syrovátka, amarantová mouka 2,6%, sušená vaječná směs 2,4%, zahušťovadlo (guarová guma), aromata, kypřící látka (uhličitany amonné), kyselina listová. Neobsahuje: lepek, sóju Alergeny: mléko, vejce, může obsahovat stopy arašídů, lískových ořechů, sezamu, sóji.Obsah: 100g Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1903 kJ / 453 kcalTuky 18 gz toho nasycené mastné kyseliny 5,6 gSacharidy 64 gz toho sukry 32 gVláknina 3,8 g  Bílkoviny 8,6 gSůl 0,19 g

3 důvody proč prodáváme Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

Adéla Wagenknechtová, Brzice:
Jestliže by mi před časem někdo říkal, že si věcičku objednám, zřejmě bych se mu vysmála. Jenomže v čase, kdy se nám s partnerem narodil syn a já zůstala na rodičovské, fakt jsem se sama nudila a zkoušela nějaké novinky. A oči mi padly právě na Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g. Dneska bych tvrdila, že to byla klika. Z důvodu, že to je záležitost, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a ráda ji používám.

Gabriela Gerišerová, Cheznovice:
Netuším, jak často kupují tyhle věci dámy, každopádně já jsem tak učinila. Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g se mi opravdu líbil a měla jsem za to, že by mi mohl být k užitku. A vážně jsem si to myslela správně. Nyní na něj nedám dopustit. Výborná kvalita, dlouhá životnost, zkrátka jedním slovem pecka a kdo něco takového potřebuje, tomu můžu bez okolků tenhle Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g doporučit.

Kryštof Kűhnel, Drahov:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem pěkně, protože se denně vídám s klienty. Mým cílem je získat první dojem ihned na prvním setkání. Nejen v tomto ohledu mi Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g moc pomohl. Cítím se mnohem víc jistě a také tak vystupuji. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom velký podíl. Jsem šťastný jako už dávno ne.

Dominik Wiltsch, Nyklovice:
Výborná věcička, tenhle váš Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to perfektní nápad. Dobře vypadá, dobře se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy chtěl. Plánuji získat ještě tři dědovi k vánocům, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt rád jako jsem po zakoupení už dlouho nebyl.

Antonín Španner, Dolenice:
Ze srovnání s podobnými produkty jako je Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g mi Vámi inzerovaný vycházel na první pohled nejlíp. Moc jsem proto nečekal a zakoupil. Balení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

David P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sára M: Je to dostatečné?

Jana Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nikol M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Matěj J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt