Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 49 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové vaječné věnečky - sušenky. Složení: kukuřičná mouka, margarín (rostlinný tuk / palmový /, částečně hydrogenovaný tuk / palmový /, voda, rostlinný olej / řepkový /, sůl, emulgátor / mono a diglyceridy mastných kyselin, lecitiny /, konzervační látka / kyselina sorbová /), cukr , sušená syrovátka, amarantová mouka 2,6%, sušená vaječná směs 2,4%, zahušťovadlo (guarová guma), aromata, kypřící látka (uhličitany amonné), kyselina listová. Neobsahuje: lepek, sóju Alergeny: mléko, vejce, může obsahovat stopy arašídů, lískových ořechů, sezamu, sóji.Obsah: 100g Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1903 kJ / 453 kcalTuky 18 gz toho nasycené mastné kyseliny 5,6 gSacharidy 64 gz toho sukry 32 gVláknina 3,8 g  Bílkoviny 8,6 gSůl 0,19 g

3 důvody proč prodáváme Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

Adéla Wagenknechtová, Brzice:
Pokud by mi kdysi kdokoliv říkal, že si tohle koupím, asi bych to znegovala. Avšak když se nám s partnerem narodilo dítě a já zůstala na rodičovské, fakt jsem se doma nudila a zkoušela něco nového. A zaměřila jsem se právě na Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g. Teď bych tvrdila, že jsem měla kliku. Z důvodu, že to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a ráda ji používám.

Gabriela Gerišerová, Cheznovice:
Netuším, jak moc si pořizují tyhle výrovky dámy, ale já jsem prostě musela. Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g se mi opravdu líbil a přišlo mi, že by mi mohl být k užitku. A opravdu jsem přemýšlela správně. Teď ho používám každý dne. Vynikající kvalita, dlouhá životnost, zkrátka jedním slovem pecka a kdo něco podobného potřebuje, tomu můžu s čistým svědomím tenhle Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g doporučit.

Kryštof Kűhnel, Drahov:
Ve své práci potřebuji vypadat hodně dobře, protože se každý den potkávám se s klienty. Mojim cílem je získat první dojem hned na prvním jednání. Nejen v tomto směru mi Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g moc pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal krok tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom velký díl. Jsem šťastný jako už dávno nebyl.

Dominik Wiltsch, Nyklovice:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to skvělý€dobrý nápad. Dobře vypadá, dobře se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždycky představoval. Plánuji získat ještě tři švagrovi k svátku, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt spokojený jako jsem po zakoupení už velmi dlouho nebyl.

Antonín Španner, Dolenice:
Při porovnání s podobnými produkty jako je Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g mi Vámi prodávaný vycházel na počáteční pohled nejlíp. Moc jsem proto neváhal a objednal. Zabalení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne milé překvapení. Váš e-shop proto doporučuji ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

Aneta V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikol M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Vojtěch K: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sofie C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Celihope Vaječné věnečky s amarantem 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt