Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1964 Kč
Naše cena: 1309 Kč Ověřit dostupnost

Celoplastové křeslo v barvě cappuccino (imitace dřeva) + šedé nohy . Moderní design, snadná údžba, vysoká odolnost.   Technické údaje: rozměr: 58 x 58 x 86 cm max. nosnost: 100 kg materiál: plast cappuccino + šedé nohy výrobce: Keter hmotnost výrobku: 4,3 kg   Obsah balení: 1x celoplastové křeslo vč. područky

3 důvody proč prodáváme Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

Pavel Lehotský, Paračov:
Musím vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou, který jsem u vás pořídil, předčil má očekávání a především rychlost doručení, prakticky druhý den a bez platby poštovného. Skvělé zákaznické jednání.

Karolína Ampapová, Sentice:
Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou mi koupil manžel k vánocům. Byla jsem krapet překvapená. Takové překvapení si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a poznáš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece jenom jsem Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než potěšil.

Anežka Sekaninová, Pečice:
Přemýšlela jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si objednala Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou. Hlavně proto, že se zdál za prodávanou cenu dobrý. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec zakoupila. Jsem celkem spokojená. Sice bych byla raději za jinou barvu, ale to je maličkost. Důležité je, že splňuje to, co dělat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

Michaela B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Filip C: Celkem jsem spokojený.

Amálie L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Patrik P: Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou je dobrý, ale chtělo yb to větší

Adéla T: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt