Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Čelová svítilna - čelovka 21 LED. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Čelová svítilna - čelovka 21 LED vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru

3 důvody proč prodáváme Čelová svítilna - čelovka 21 LED

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Viktorie Fochrová, Tuchlovice

Viktorie Fochrová, Tuchlovice:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás koupila Čelová svítilna - čelovka 21 LED, který naprosto předčil mé očekávání. Jako kterákoliv žena dbám při výběru hlavně na design, ale manža ocenil taky užitečnost. Naprosto úžasný obchod. Manžel si u vás potom zakoupil obdobný model a také si jej hodně pochvaloval, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte hodnotné a úžasné zboží.

Natálie Pitronová, Kostomlaty pod Řípem

Natálie Pitronová, Kostomlaty pod Řípem:
Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem si pořídila na těchto stránkách. A jak to dopadlo? Já i spousta dalších nakupujících hodnotíme jako plus malou energetickou náročnost, slušné vybavení, bezproblémový chod. Co však nebylo k nalezení, byl návod na použití v mateřštině, a specifické komponenty nelze vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím jako vynikající.

Oliver Jakoubě, Líský

Oliver Jakoubě, Líský:
Za mě Čelová svítilna - čelovka 21 LED doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Denisa Ciompová, Chlum

Denisa Ciompová, Chlum:
Tento Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem si objednala z důvodu nízké ceny a zejména proto, že byl skladem. Byla jsem nervózní, protože zkušenosti zákazníků nebyly moc dobré. Nejvíce proti bylo termín dopravy. Bohužel se tak stalo. Tento Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem potřebovala relativně brzy, a ve finále jsem ho obdržela s nemalým zpožděním, než u konkurence.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení Čelová svítilna - čelovka 21 LED

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Kateřina K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Johana K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kristýna K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tomáš S: Jsem ráda, že to mám

Michal S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Čelová svítilna - čelovka 21 LED. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt