Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Čelová svítilna - čelovka 21 LED. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Čelová svítilna - čelovka 21 LED vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 335 Kč
Naše cena: 223 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi mikro tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení a intenzity svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru  

3 důvody proč prodáváme Čelová svítilna - čelovka 21 LED

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Denis Hable, Studenec

Denis Hable, Studenec:
Čelová svítilna - čelovka 21 LED, který odpovídal mým přísným podmínkám, jsem si pořídil právě v tomto eshopu. Delší dobu spolu spolupracujeme a nemám si na co stěžovat. Bezkonkurenční nabídka, informace o Čelová svítilna - čelovka 21 LED, někdy další varianty, ceny jsou o trochu dražší, jenomže mají spolehlivého dodavatele. Snad jen malou chybu jsem shledal v dopravě, a zákaznické podpoře. Ovšem nakonec doporučuji. Škoda, že takových prodejců je jak šafránu.

Eva Stejná, Draženov

Eva Stejná, Draženov:
Prostě jsem musela ve svém bytí učinit nějakou změnu. Čelová svítilna - čelovka 21 LED se k této příležitosti jevil jako naprosto ideální. A skutečně, díky němu je každý můj den nyní mnohem lepší než v minulosti. I vás možná přepadne nutkání, že byste měli změnit život? Ale nemáte k životní změně obvykle dostatek síly. prostřednictvím Čelová svítilna - čelovka 21 LED budou takové pocity ihned pryč. Uvidíte, že na radikální změnu stačí většinou opravdu málo.

Tadeáš Nims, Řípec

Tadeáš Nims, Řípec:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti Čelová svítilna - čelovka 21 LED podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za pár dní byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil mnohokrát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a krásný účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, 100% doporučuji!

Šárka Schreierová, Mutěnice

Šárka Schreierová, Mutěnice:
Tento Čelová svítilna - čelovka 21 LED samozřejmě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala hned dva kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním eshopu kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv problém. Používám je občasně a pořád vypadají čtyři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož dosud pracují 100%.

Natálie Micáková, Ústrašice

Natálie Micáková, Ústrašice:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho Čelová svítilna - čelovka 21 LED dost ocenila hlavně to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho doručit až do kanceláře. Pošťák mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po nedobrých zkušenostech z jiných služeb jsem zcela spokojená jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně chytrým lidem. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit Čelová svítilna - čelovka 21 LED, který mi byl doručen, je opravdu skvělý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2019.

Hodnocení Čelová svítilna - čelovka 21 LED

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Oliver K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Adéla F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karel S: Jsem ráda, že to mám

Hana J: nemá chybu

Hana V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Čelová svítilna - čelovka 21 LED. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt