Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Čelová svítilna - čelovka 21 LED. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Čelová svítilna - čelovka 21 LED vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru

3 důvody proč prodáváme Čelová svítilna - čelovka 21 LED

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Viktorie Fochrová, Tuchlovice:
Už jsem vám chtěla napsat před měsícem, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás koupila Čelová svítilna - čelovka 21 LED, který úplně předčil mé očekávání. Jako každá žena dbám při výběru hlavně na vzhled, ale choť ocenil taky užitečnost. Naprosto úžasný obchod. Manža si u vás potom zakoupil podobný model a také si jej moc pochvaloval, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte hodnotné a perfektní zboží.

Natálie Pitronová, Kostomlaty pod Řípem:
Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem si pořídila na těchto stránkách. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších zákazníků hodnotíme jako výhodu nízkou spotřebu, bohaté příslušenství, tichý chod. Co však nebylo součástí balení, byl manuál na používání v mateřštině, a určité komponenty není možné vyměnit. Suma sumárum celkově hodnotím na jedničku.

Oliver Jakoubě, Líský:
Za mě Čelová svítilna - čelovka 21 LED doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Denisa Ciompová, Chlum:
Tento Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem si objednala z důvodu nízké ceny a z důvodu, že byl k mání. Byla jsem nesvá, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly příliš pozitivní. Zásadním problémem byl den dodání. Bohužel měli pravdu. Tento Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem potřebovala relativně brzy, a nakonec ho kurýr přivezl s několikadenním zpožděním, než jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení Čelová svítilna - čelovka 21 LED

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Alžběta S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Josef B: funkční výrobek

Sofie T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tereza K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tobiáš B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Čelová svítilna - čelovka 21 LED. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt