Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Čelová svítilna - čelovka 21 LED. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Čelová svítilna - čelovka 21 LED vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru

3 důvody proč prodáváme Čelová svítilna - čelovka 21 LED

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Viktorie Fochrová, Tuchlovice:
Už jsem vám chtěla napsat před měsícem, ale vždy jsem na to zapomněla. Před měsícem jsem u vás objednala Čelová svítilna - čelovka 21 LED, který zcela předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru hlavně na design, ale manža ocenil taky funkčnost. Zcela skvělý eshop. Manža si u vás poté objednal podobný výrobek a také si jej hodně pochvaloval, a že on to tak často nedělá. Takže jasně máte hodnotné a perfektní zboží.

Natálie Pitronová, Kostomlaty pod Řípem:
Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem si pořídila na těchto stránkách. A jak to dopadlo? Já i většina uživatelů hodnotíme jako výhodu zanedbatelnou energetickou náročnost, slušné příslušenství, spolehlivý chod. Co ale chyběl, byl manuál na použití v rodném jazyce, a určité prvky není možné repasovat. Suma sumárum celkově hodnotím na výbornou.

Oliver Jakoubě, Líský:
Za mě Čelová svítilna - čelovka 21 LED doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Denisa Ciompová, Chlum:
Daný Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem si pořídila kvůli nízké ceně a hlavně, že byl skladem. Byla jsem nedůvěřivá, protože hodnocení nebyly příliš skvělé. Nejvíce všem vadil datum doručení. Bohužel to byla pravda. Tento Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem musela mít velmi brzy, a nakonec jsem ho obdržela s několikadenním zpožděním, než u konkurenčních e-shopů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení Čelová svítilna - čelovka 21 LED

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Patrik F: funkční výrobek

Jaroslav Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Veronika P: nemá chybu

Eva Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jáchym K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Čelová svítilna - čelovka 21 LED. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt