Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Čelová svítilna - čelovka 21 LED. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Čelová svítilna - čelovka 21 LED vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru

3 důvody proč prodáváme Čelová svítilna - čelovka 21 LED

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Viktorie Fochrová, Tuchlovice

Viktorie Fochrová, Tuchlovice:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás zakoupila Čelová svítilna - čelovka 21 LED, který naprosto předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru především na design, ale choť ocenil taky užitečnost. Zcela úžasný obchod. Přítel si u vás poté zakoupil obdobný model a také si jej hodně chválil, a že on to tak často nedělá. Takže jasně máte dobré a perfektní zboží.

Natálie Pitronová, Kostomlaty pod Řípem

Natálie Pitronová, Kostomlaty pod Řípem:
Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem objednala na tomto webu. A jaká je má zkušenost? Já i mnoho jiných lidí hodnotíme kladně zanedbatelnou energetickou náročnost, bohaté vybavení, spolehlivý chod. Co ale chyběl, byl návod na používání v češtině, a určité díly není možné repasovat. Obecně celkově hodnotím na jedničku.

Oliver Jakoubě, Líský

Oliver Jakoubě, Líský:
Za mě Čelová svítilna - čelovka 21 LED doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Denisa Ciompová, Chlum

Denisa Ciompová, Chlum:
Daný Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem si pořídila z důvodu nízké ceny a především proto, že byl dostupný. Byla jsem nesvá, jelikož hodnocení nebyly příliš skvělé. Nejvíce proti bylo datum dodání. Bohužel to byla pravda. Tento Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem vyžadovala relativně brzy, a ve finále jsem ho dostala s týdenním zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení Čelová svítilna - čelovka 21 LED

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Anežka P: Tento Čelová svítilna - čelovka 21 LED jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Roman J: Čelová svítilna - čelovka 21 LED je dobrý, ale chtělo yb to větší

David Ž: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Natálie T: Je to dostatečné?

Sára W: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Čelová svítilna - čelovka 21 LED. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Čelová svítilna - čelovka 21 LED

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt