Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38%

Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38%

Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1389 Kč
Naše cena: 926 Kč Ověřit dostupnost

Reposado tequila od výrobce Centinela vyprodukovaná v mexickém Arandas.

3 důvody proč prodáváme Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38%

David Bojanovský, Žehuň

David Bojanovský, Žehuň:
Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38% kurýr přivezl ve stoprocentním stavu a bez prodlevy. Bohužel podle popisu, měl Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38% přijít v dárkovém pouzdře, na což prodejce zapomněl. Kdyby to nebyl prezent, asi bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ale i přesto domluva byla nekonfliktní. Přijal jsem omluvu a ihned mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, bylo poštovné. Prodejce upřednostňuje jednu firmu, která vyžaduje balné. Další peníze nad rámec ceny zboží.

Eliška Šramotová, Kasalice

Eliška Šramotová, Kasalice:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38%. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Perfektní a férové jednání a hlavně dárek došel včas, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být vždy.

Matouš Doubrava, Tečovice

Matouš Doubrava, Tečovice:
Během nakupování jsem strávil spoustu hodin pátráním po informacích a porovnáváním všech kombinací. Z mého srovnání mi Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38% vyšel nejvýhodněji, proto volba padla zrovna na něj. A se svou volbou jsem spokojený i po vyzkoušení výrobku. Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38% disponuje velmi dobrým výkonem a kvalitním zpracováním. Jestliže potřebujete spolehlivého kamaráda, Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38% je nejlepším adeptem.

Julie Hejská, Rácovice

Julie Hejská, Rácovice:
Super Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38%, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je příležitostně, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a děti mě chválí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38%

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38%

Kamila M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karolína K: děda je z dárku je nadšený

Viktor Q: Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38% je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol N: dobré

David S: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Centinela Teqiula Reposado 0,7l 38%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt