Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii

Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii

Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 900 Kč
Naše cena: 600 Kč Ověřit dostupnost

HLAVNÍ ZNAKY komprese pro stabilizaci kotníku a klenby ultratenká, odlehčená a prodyšná pletenina s ultrapřiléhavým padnutím pro prevenci před tvorbou puchýřů polypropylenová vlákna přinášející vynikající odvod vlhkosti a chladicí efekt tenké polstrování chodidlové části pro maximální pohodlí a cit v těsně padnoucí sportovní obuvi KVALITATIVNÍ PARAMETRY příze z chemického hedvábí přinášející produktu extrémní odolnost, extra plochý šev v oblasti prstů na noze nezpůsobující otlaky, anatomické padnutí, vynikající zpracování produktu (Made in Germany) FUNKČNÍ CHARAKTERISTIKA optimální termoregulace a odvod vlhkosti díky použití polypropylenu, jehož vlákna neabsorbují žádnou vlhkost; minimálně polstrovaná chodidlová část pro perfektní anatomické padnutí v těsné sportovní obuvi; antibakteriální, zápach pohlcující činitelé BENEFITY díky definovanému kompresnímu profilu perfektní padnutí zabraňující puchýřům proprioceptivní stabilizace kotníku a chodidla bezkonkurenční komfort při nošení podporují krevní oběh v chodidle a zabraňují překrvení CÍLOVÁ SKUPINA výkonnostní sportovci a atleti, kteří používají těsnou závodní obuv MATERIÁL 69 % polyamid, 16 % spandex, 15 % polypropylen

3 důvody proč prodáváme Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii

Viktor Šimíček, Drahonice:
Vše bylo naprosto v pořádku. Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii jsem zakoupil za jednu z nejlevnějších cen. Dorazilo v zcela perfektním stavu, navíc rychlost zaslání byla opravdu závratná a já se nestačil divit, že už u mě zvoní doručovatel. Jsem hodně uspokojen a chci tento produkt doporučit snad asi každému. Navíc v obchodu vstřícné jednání a milá komunikace je dalším plusovým bodem. Skvělé a děkuji.

Jaroslav Ulma, Otín:
Pro upřesnění bych podotkl, že jsem šetřivý typ, někdy zřejmě až moc. Takže než si výrobek pořídím, pečlivě si vše zkontroluji. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii důkladně prolustroval přes Google a nastudoval si články. Udivilo mě, že byly všechny pozitivní. Mírně mě to znejistilo, avšak pak jsem si Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii stejně koupil. No a není zbytí, než k těm kladným recenzím doplnit ještě jednu svou zkušenost. Byla to stoprocentně velmi správný koupě.

Jáchym Koliáš, Zlatá:
Nejdřív jsem koukal na podobným typem, nakonec vybral jsem z hodně důvodů tento Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii. Je jednoduše zpracovaný. Po vzhledové stránce téměř dokonalý. Moje manželka hodnotí hezký vzhled a milou vůni. Vypadá to, že si tuhle perfektní věcičku budou v kanceláři hodně půjčovat.

Hana Gasová, Nedašova Lhota:
Jako postarší dáma se dnes příliš nevyznám v tom, co je kvalitní. Většinou dám na zkušenosti někoho zkušenějšího a na recenze, které si model získal u jiných uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii užívám už tři týdnů a za ten čas jsem nenašla nic, co by mě v budoucnu od zakoupení odradilo. Musím také napsat velmi příjemné jednání ze strany obchodu.

Kryštof Šticha, Ves Touškov:
Hodně jsem se těšil, až mi kurýr donese z eshopu Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii

Jiří K: Přišlo to celkem rychle

Oliver L: funkční výrobek

Eliška C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

David Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Simona B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cep Krátké ponožky ultralight pánské černá / zelená Iii

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt