Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1275 Kč
Naše cena: 850 Kč Ověřit dostupnost

NIGHTTECH – RUN THE DARKNESS Nedovol tmě, aby tě zastavila. Pro všechny ambiciózní sportovce je mimořádně důležité, aby byli schopni pokračovat v tréninku i na podzim, kdy se dny zkracují a zhoršuje se viditelnost. Právě viditelnost se tak stává klíčovým prvkem sportovního oblečení pro zvýšení bezpečnosti sportovce během tréninkových aktivit. Vysoce reflexní barevné body v zadní části návleků zajišťují to, že jste perfektně vidět. HLAVNÍ ZNAKY zvyšují bezpečnost ve tmě - díky nápadným barevným reflexním bodům optimální výkon a regenerace díky cílené medi compression vynikající stabilita lýtka KVALITATIVNÍ PARAMETRY velmi atraktivní vzhled produktu z dílny návrhářek Anne Gorke a Stephanie Hotz, reflexní prvky zajišťující zvýšení bezpečnosti sportovce, pohodlný lem dokonale zamezující sklouzávání návleku, příze z chemického hedvábí přinášející produktu extrémní odolnost FUNKČNÍ CHARAKTERISTIKA odvod vlhkosti a termoregulační vlastnosti, reflexní body pro zvýšenou viditelnost, prodyšná pletenina, dokonale kombinovatelné s kotníkovými ponožkami; antibakteriální, zápach pohlcující stříbrné ionty BENEFITY díky definovanému kompresivnímu profilu více energie, větší vytrvalost a zvýšený výkon snížení rizika zranění aktivují přítok krve do svalů, podpora krevního oběhu méně bolesti díky snížení svalových vibrací CÍLOVÁ SKUPINA běh, triatlon, všechny vytrvalostní a týmové sporty MATERIÁL 79 % polyamid, 21 % spandex

3 důvody proč prodáváme Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

Viktorie Břinková, Nejepín:
Přála jsem jakýmkoliv způsobem udělat dojem. Prostě jsem chtěla vhodnou změnu. Když jsem na Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená úplnou náhodou našla, první co mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i moje okolí.

Sára Koběrská, Raduň:
Manžel spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, materiál který si přál a tak není co dodat !...bomba ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Václav Vazač, Těškovice:
Povídá se, že výborné perfektní se chválí samo. A to jasně platí i pro Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená. Viděl jsem, koupil jsem a zvítězil jsem, jak bych trochu upravil Caesarovu legendární větu. Pohodlí za normální cenu, milá komunikace s eshopem, okamžité dodání do dílny, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

Jáchym Závrbský, Úvalno:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý výrobek Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem starej, ale když mi něco líbí se, pořizuji to dále a dokola. Obávám se, že bych při objednání něčeho jiného byl zklamaný. Tento Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená mi vyhovuje svou barvou, užitkem a designem. Kladně hodnotím vzhled, který se však za dobu vývoje dost změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

Vanesa K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Linda G: Je to dostatečné?

Roman Š: Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michael T: Přišlo to celkem rychle

Markéta D: Tento Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cep Lýtkové návleky Nighttech pánské IV zelená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt