Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1875 Kč
Naše cena: 1250 Kč Ověřit dostupnost

KVALITATIVNÍ PARAMETRY perfektní anatomické padnutí, materiály nejvyšší kvality a prémiové zpracování zaručující extrémní odolnost produktu, technologie mikrovlákna přinášející dokonalé pohodlí při nošení, extra plochý šev v oblasti prstů na noze TECHNOLOGIE SMART INFRARED* Vlákna s bioaktivními materiály přeměňují teplo produkované tělem na infračervené záření. To má pozitivní účinek na mikrocirkulaci a krevní oběh a vytváří hřejivý efekt. Výsledkem je zlepšený výkon, snížení únavy a rychlejší regenerace. *integrovaná pouze u produktů z kolekce podzim/zima 2016/17 (výrazné logo CEP na boku) FUNKČNÍ CHARAKTERISTIKA tenká funkční pletenina zajišťující kompaktní padnutí v botách, zesílené zóny ke zmírnění tlaku; antibakteriální, zápach pohlcující stříbrné ionty; odvod vlhkosti díky hydrofilní úpravě BENEFITY díky definovanému kompresnímu profilu optimální regenerace a výkon přímý kontakt s lyžařskou botou pro zintenzivnění lyžařského zážitku maximální stabilita pro svaly a klouby zlepšená koordinace prevence zranění kompresní zóna přes nárt pro stabilizaci klenby CÍLOVÁ SKUPINA výkonnostní lyžaři a velmi dobří hobby lyžaři MATERIÁL 85 % polyamid, 15 % spandex

3 důvody proč prodáváme Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

Tadeáš Gabčo, Náchod:
Potřeboval jsem objednat Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a zásilku zaslali urgentně. ZásilkuDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si perfektní komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Josef Mizer, Přelouč:
Již několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši prodejci odpověděli, takže nákup proběhl hodně profesionálně a ještě jednou děkuji.

Sára Šunková, Nové Město nad Metují:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit objednat pro rodinu něco jako Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do 3 dnů, s produktem jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nevynechala!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

Kamila L: nemá chybu

Karel K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Lucie V: Tento Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tobiáš H: 110 % spokojenost

Šimon M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt