Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1875 Kč
Naše cena: 1250 Kč Ověřit dostupnost

KVALITATIVNÍ PARAMETRY perfektní anatomické padnutí, materiály nejvyšší kvality a prémiové zpracování zaručující extrémní odolnost produktu, technologie mikrovlákna přinášející dokonalé pohodlí při nošení, extra plochý šev v oblasti prstů na noze TECHNOLOGIE SMART INFRARED* Vlákna s bioaktivními materiály přeměňují teplo produkované tělem na infračervené záření. To má pozitivní účinek na mikrocirkulaci a krevní oběh a vytváří hřejivý efekt. Výsledkem je zlepšený výkon, snížení únavy a rychlejší regenerace. *integrovaná pouze u produktů z kolekce podzim/zima 2016/17 (výrazné logo CEP na boku) FUNKČNÍ CHARAKTERISTIKA tenká funkční pletenina zajišťující kompaktní padnutí v botách, zesílené zóny ke zmírnění tlaku; antibakteriální, zápach pohlcující stříbrné ionty; odvod vlhkosti díky hydrofilní úpravě BENEFITY díky definovanému kompresnímu profilu optimální regenerace a výkon přímý kontakt s lyžařskou botou pro zintenzivnění lyžařského zážitku maximální stabilita pro svaly a klouby zlepšená koordinace prevence zranění kompresní zóna přes nárt pro stabilizaci klenby CÍLOVÁ SKUPINA výkonnostní lyžaři a velmi dobří hobby lyžaři MATERIÁL 85 % polyamid, 15 % spandex

3 důvody proč prodáváme Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

Sofie Pánková, Slezské Pavlovice:
Jsem šťastná, vše bylo rychlé, od objednání do doručení a v nejbližší době si objednám ještě jednu Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii, do bytu. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Pěkný den

Richard Mannl, Bezuchov:
Všechno bylo zcela v pořádku. Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii jsem objednal za jednu z nejlepších cen. Dorazilo v zcela perfektním stavu, navíc rychlost dodání byla velmi překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní kurýr. Jsem velmi spokojen a chci tento výrobek doporučit opravdu všem. Navíc v e-shopu vstřícné jednání a hezká komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Perfektní a děkuji.

Magdaléna Vacíková, Vodranty:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás zakoupila Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii, který úplně předčil mé očekávání. Jako kterákoliv žena dbám při výběru hlavně na design, ale manža ocenil taky funkčnost. Zcela skvělý eshop. Manža si u vás poté objednal obdobný produkt a také si jej moc chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte hodnotné a perfektní zboží.

Dominika Meravá, Blatec:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali poradit a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně hned došlo, že to, co hledám, je Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, skvělá cena!

Nikol Zazvonilová, Luhačovice:
Jsem hezky překvapena jak rychlostí dodání, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Profesionální. Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii přišel v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu ihned využívat. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě pravidelně navracet a objednávat opakovaně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

Pavel F: Přišlo to celkem rychle

Petra T: Ideální k osmnáctinám :)

Josef P: funkční výrobek

Antonín V: je to fajné

Kryštof J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt