Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá

Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá

Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Kč Ověřit dostupnost

Čepice adidas Performance 3S WOOLIE. Jedna čepice na dva způsoby. Je volně upletená z dvoubarevné melanžové příze. Lze ji nosit jako klasickou čepici s ohrnutým lemem, nebo si můžete čepici natáhnout pořádně přes uši. Pletený vzor se 3 proužky vpředu doplňuje tkaný štítek se znakem adidas Badge of Sport. Dvoubarevná pletená čepice s elegantními 3 proužky. Specifikace: lze nosit jako klasickou čepici, volně pletený, dvoubarevný materiál, v horní části zapracované 3 proužky, tkaný štítek se znakem adidas Badge of Sport. Materiál: 100% Polyacrylics

3 důvody proč prodáváme Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá

Amálie Kúrová, Ctětín

Amálie Kúrová, Ctětín:
poté jsem našla inzerát na Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá dlouho jsem neváhala a ihned zakoupila. Dodání bylo v blízké době a já jsem počala hned užívat. Je to ono, co jsem potřebovala a jsem Hodně spokojená. Jsem doporučila kamarádům, moc se jim líbil a budou jej také objednávat. Mockrát děkuji.

Matěj Šlejtr, Staré Těchanovice

Matěj Šlejtr, Staré Těchanovice:
Tato Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá jsem si objednal, protože je za méně jak poloviční cenu než podobné kousky na jiných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Jakub Zajkr, Radostice

Jakub Zajkr, Radostice:
Když už si něco kupuji, tak si přeji, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky zdarma servis, objednání přes net, případnou možnost vrácení výrobku a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale nezklamali, byla to opravdu moc dobrá volba. Je fajn vědět kde dělají svou práci profesionálně.

Daniela Střížová, Luby

Daniela Střížová, Luby:
Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá mi doporučila kamarádka jako šikovný prostředek, který výborně užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu velmi snadno koupitelná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko shánět. Stačilo se obrátit na webové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali vše přesně podle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem výkonná a rychlá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá

Vojtěch Č: funkční výrobek

Lukáš A: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Linda Š: Tento Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Lukáš T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Natálie T: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Čepice adidas Performance 3S WOOLIE Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt