Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

Květinově-dřevitá vůně se základem santalového a cedrového dřeva. Je určena především pro moderní emancipované ženy, které mají rády nevšední vůně, eleganci a nebojí se být originální. Jedná se o teplejší vůni, proto je vhodná zejména na podzimní a zimní období. Flakon byl navržen v italském designu, připomínající venkovská sídla. Vůně byla uvedena na trh v roce 1995.

3 důvody proč prodáváme Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

František Ludl, Klučenice

František Ludl, Klučenice:
Doporučuji! Já osobně jsem z Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml nadšený a chválím všude, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nekouká a kvantita převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy věci vydrželi roky. A právě tohle kousek splňuje, užívám ho už dlouho a jistě nadále budu. Příjemný byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Magdaléna Kukletová, Libřice

Magdaléna Kukletová, Libřice:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml se mi moc hodí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné modely jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak hezké. A myslím, že jsem udělala správně. Emailem jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi stabilní zboží i za milé jednání.

Laura Baušová, Bezdědovice

Laura Baušová, Bezdědovice:
Nemůžu si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém pořádku. I když byla stanovena týdenní doručovací lhůta, dorazil mi produkt už druhý den, hezky zabalený a bez poškození. Okamžitě jsme ho museli na dvoře vyzkoušet a funguje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml objednala. Této koupě zcela jasně nelituji.

Zdeněk Lambert, Ratměřice

Zdeněk Lambert, Ratměřice:
Při výběru Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml dávám výhradně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml a hlavně překvapující výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s bleskovou dobou dodání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 06. 2019.

Hodnocení Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Ema D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Oliver K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Karolína O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Zuzana Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Patrik B: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt