Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

Květinově-dřevitá vůně se základem santalového a cedrového dřeva. Je určena především pro moderní emancipované ženy, které mají rády nevšední vůně, eleganci a nebojí se být originální. Jedná se o teplejší vůni, proto je vhodná zejména na podzimní a zimní období. Flakon byl navržen v italském designu, připomínající venkovská sídla. Vůně byla uvedena na trh v roce 1995.

3 důvody proč prodáváme Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

František Ludl, Klučenice

František Ludl, Klučenice:
Doporučuji! Já osobně jsem z Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml nadšený a chválím všude, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nekouká a kvantita převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi dlouho. A právě tohle výrobek splňuje, používám ho už dlouho a určitě nadále budu. Příjemný byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Magdaléna Kukletová, Libřice

Magdaléna Kukletová, Libřice:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že stejné výrobky jsou dražší a vypadaly se mi tak dobré. A tuším, že jsem udělala dobře. Telefonicky jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně dobrý zboží i za hezké obchodování.

Laura Baušová, Bezdědovice

Laura Baušová, Bezdědovice:
Nemůžu si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém pořádku. Třebaže byla udána několikadenní doručovací lhůta, přišel mi produkt už druhý den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli doma otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml objednala. Této objednávky rozhodně nelituji.

Zdeněk Lambert, Ratměřice

Zdeněk Lambert, Ratměřice:
Při výběru Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml dávám nekompromisně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml a hlavně překvapující výběr, takže jsem lehce a okamžitě našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s bleskovou dobou doručení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2019.

Hodnocení Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Michal F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Viktor J: Přišlo to celkem rychle

Jiří V: je to fajné

Sofie R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Gabriela T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt