Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

Květinově-dřevitá vůně se základem santalového a cedrového dřeva. Je určena především pro moderní emancipované ženy, které mají rády nevšední vůně, eleganci a nebojí se být originální. Jedná se o teplejší vůni, proto je vhodná zejména na podzimní a zimní období. Flakon byl navržen v italském designu, připomínající venkovská sídla. Vůně byla uvedena na trh v roce 1995.

3 důvody proč prodáváme Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

František Ludl, Klučenice

František Ludl, Klučenice:
Doporučuji! Já osobně jsem z Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nehledí a kvantita převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tento výrobek splňuje, používám ho už roky a jistě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Magdaléna Kukletová, Libřice

Magdaléna Kukletová, Libřice:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml se mi hodně líbí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že stejné výrobky jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak dobré. A tuším, že jsem udělala správně. Emailem jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi stabilní zboží i za milé obchodování.

Laura Baušová, Bezdědovice

Laura Baušová, Bezdědovice:
Nemůžu si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém pořádku. Třebaže byla stanovena několikadenní doručovací lhůta, přišel mi výrobek už druhý den, hezky zabalený a bez vad. Hned jsme ho museli na zahradě otestovat a funguje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml zakoupila. Této koupě rozhodně nelituji.

Zdeněk Lambert, Ratměřice

Zdeněk Lambert, Ratměřice:
Při výběru Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml a hlavně velký výběr, takže jsem lehce a rychle našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s rychlou dobou doručení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Michaela S: Je to dostatečné?

Jiří K: Jsem ráda, že to mám

Viktorie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Markéta H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jonáš Ž: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cerruti 1881 Women - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt