Chivas Regal 18y 1l 40% GB

Chivas Regal 18y 1l 40% GB

Chivas Regal 18y 1l 40% GB

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chivas Regal 18y 1l 40% GB. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chivas Regal 18y 1l 40% GB vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2999 Kč
Naše cena: 1999 Ověřit dostupnost

Chivas Regal 18y je luxusní míchaná skotská whisky vyráběna z více než 40 nejlepších jednosladových whisky.

Výrobce: Chivas Regal
EAN: 5000299255049

3 důvody proč prodáváme Chivas Regal 18y 1l 40% GB

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chivas Regal 18y 1l 40% GB

Sára Kučná, Dolní Zálezly

, Dolní Zálezly:
Tento PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tento Chivas Regal 18y 1l 40% GB nikdy nezakoupila, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani barvu, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Karolína Třešňáková, Petřvald

, Petřvald:
Nejdříve jsem si přála Chivas Regal 18y 1l 40% GB ve velikosti 45 které jste ve velikosti 48 nenabízeli, proto jsem objednala zkušeně v požadované velikosti 44 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem nenašla velikost která celkem sedí.

Nikola Břusková, Jabloňany

, Jabloňany:
Za tento Chivas Regal 18y 1l 40% GB dávám největší palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala velký úspěch. Kupovala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ho po vyzkoušení musela objednat i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám bezchybně slouží, pokud vím, nikdo s ním neměl doposud žádný problém.

Anna Lužíková, Lhotka u Radnic

, Lhotka u Radnic:
Upozornila mě na něj nabídka na webu. Schválně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše negativní, jak už to tak u mnoha komentářů bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo zcela jinak. To už ve mně rostlo pokušení ho otestovat. Nevydržela jsem se Chivas Regal 18y 1l 40% GB a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích mohla podělit o svůj kladný komentář.

Ondřej Schneeweiss, Rumburk

, Rumburk:
S touto Chivas Regal 18y 1l 40% GB jsem naprosto spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít obavy s Chivas Regal 18y 1l 40% GB dělat. Používá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho chod je hodně tichý. Klidně ho všem poradím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 01. 2021.

Hodnocení Chivas Regal 18y 1l 40% GB

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Chivas Regal 18y 1l 40% GB

Adam H: tak jsem to dostala aje to super

Adéla R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Michaela S: děda je z dárku je nadšený

Denisa L: dobré

Jan J: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chivas Regal 18y 1l 40% GB. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chivas Regal 18y 1l 40% GB

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt