Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1655 Kč
Naše cena: 1103 Kč Ověřit dostupnost

Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 představují univerzální řadu bruslí k celoročnímu použití. Přiložené dva podvozky umožňují univerzálně měnit kolečkové brusle se zimními pruslemi Kvalitní podvozek, ložiska a kolečka, případně zimní nůž umožňují komfortní celoroční bruslení. Výměna je velmi jednoduchá pomocí povolení a vyjmutí nože z držáku a následného utažení těchto šroubů po vložení druhého držáku. Technické údaje: přiložené dva podvozky měkká šněrovací bota s přezkou a stahovacím páskem na suchý zip vnitřní výplň s "pamětí" ložiska ABEC - 5 zpevněný plastový podvozek PU vrstvená kolečka 64 x 24 mm v transparentní barvě vel. 29 - 32 = 18 - 20,5 cm. Zimní nůž na bruslení má plastový základ z ABS plastu s kovovým břitem ze zušlechtěné oceli. Nosnost bruslí je 80 kg. Obsah balení: 1 x Chlapecké brusle 1x podvozek s kolečky 1 x podvozek s ostřím

3 důvody proč prodáváme Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Aneta Hejčová, Vlksice

Aneta Hejčová, Vlksice:
Jelikož jsem ženská, tak se pokaždé ohlížím na víc aspektů, co chce nejen Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32, ale i eshop dodat. Tím myslím pro příklad cenu, zabalení balíčku, rychlost dodání, design výrobku a důležitá je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu napsat, že se vším tímto jsem byla maximálně uspokojena. Cena je v dobrá, zabalení bylo v klidu, žádné přehnané omotávání páskou nebo nevím čím a doručení bylo do dvou dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

Viktor Pažout, Velké Němčice

Viktor Pažout, Velké Němčice:
Chtěl jsem pořídit bezvadnou Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 do dílny, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem velice spokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás známým.

Markéta Neumayerová, Perštejn

Markéta Neumayerová, Perštejn:
Po Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 jsme s manželem pokukovali už dlouho. Stále jsme se ale nemohli vybrat. Takže jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 máme jen týden, už teď je mi jasné, že jsme objednali správně, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Julie Sazamová, Tísek

Julie Sazamová, Tísek:
Nejsem zvyklá kupovat na netu. Jsem žena, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 prodávali za báječnou cenu a slíbili okamžité dodání, tak jsem se rozhodla. A chci sdělit, že jsem ráda, že to tak skončilo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi výrobek zaslán dokonce rychle, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a přehledný obchod je největší plus. Doporučuji.

Rozálie Zástřešková, Proruby

Rozálie Zástřešková, Proruby:
Chtěla jsem vyzkoušet zdravější variantu Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 a krásně mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci ozkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou mléka a ovocem je to bomba, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Marie S: děda je z dárku je nadšený

Sofie V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikola M: nemá chybu

Radim K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt