Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1655 Kč
Naše cena: 1103 Kč Ověřit dostupnost

Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 představují univerzální řadu bruslí k celoročnímu použití. Přiložené dva podvozky umožňují univerzálně měnit kolečkové brusle se zimními pruslemi Kvalitní podvozek, ložiska a kolečka, případně zimní nůž umožňují komfortní celoroční bruslení. Výměna je velmi jednoduchá pomocí povolení a vyjmutí nože z držáku a následného utažení těchto šroubů po vložení druhého držáku. Technické údaje: přiložené dva podvozky měkká šněrovací bota s přezkou a stahovacím páskem na suchý zip vnitřní výplň s "pamětí" ložiska ABEC - 5 zpevněný plastový podvozek PU vrstvená kolečka 64 x 24 mm v transparentní barvě vel. 29 - 32 = 18 - 20,5 cm. Zimní nůž na bruslení má plastový základ z ABS plastu s kovovým břitem ze zušlechtěné oceli. Nosnost bruslí je 80 kg. Obsah balení: 1 x Chlapecké brusle 1x podvozek s kolečky 1 x podvozek s ostřím

3 důvody proč prodáváme Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Aneta Hejčová, Vlksice

Aneta Hejčová, Vlksice:
Jelikož jsem žena, tak se vždy ohlížím na několik aspektů, co může nejen Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32, ale i obchod dodat. Tím myslím například cenu, zabalení balíčku, rychlost dodání, design zboží a zásadní je pro mne odpovídání na dotazy. A chci napsat, že se vším tímto jsem byla nejvíce uspokojena. Cena je v levná, balení bylo v klidu, žádné velké omotávání stretchkou nebo nevím čím a zaslání bylo do čtyř dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

Viktor Pažout, Velké Němčice

Viktor Pažout, Velké Němčice:
Chtěl jsem pořídit dobrý Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 do práce, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem hodně uspokojený. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás známým.

Markéta Neumayerová, Perštejn

Markéta Neumayerová, Perštejn:
Po Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se ale nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 máme jen pár týdnů, už teď je mi jasné, že jsme udělali správně, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Julie Sazamová, Tísek

Julie Sazamová, Tísek:
Nejsem zvyklá kupovat na webu. Jsem dáma, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 prodávali za výhodnou cenu a slíbili bleskové doručení, tak jsem se rozhodla. A můžu sdělit, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela nikde chodit, ale byl mi produkt zaslán dokonce rychle, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Jednoduchý a intuitivní obchod je největší plus. Doporučuji.

Rozálie Zástřešková, Proruby

Rozálie Zástřešková, Proruby:
Přála jsem otestovat zdravější variantu Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 a příjemně mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci ozkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou tvarohu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 11. 2018.

Hodnocení Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Anna M: děda je z dárku je nadšený

Richard R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Samuel G: Celkem jsem spokojený.

Lucie G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Natálie J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt