Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1655 Kč
Naše cena: 1103 Kč Ověřit dostupnost

Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 představují univerzální řadu bruslí k celoročnímu použití. Přiložené dva podvozky umožňují univerzálně měnit kolečkové brusle se zimními pruslemi Kvalitní podvozek, ložiska a kolečka, případně zimní nůž umožňují komfortní celoroční bruslení. Výměna je velmi jednoduchá pomocí povolení a vyjmutí nože z držáku a následného utažení těchto šroubů po vložení druhého držáku. Technické údaje: přiložené dva podvozky měkká šněrovací bota s přezkou a stahovacím páskem na suchý zip vnitřní výplň s "pamětí" ložiska ABEC - 5 zpevněný plastový podvozek PU vrstvená kolečka 64 x 24 mm v transparentní barvě vel. 29 - 32 = 18 - 20,5 cm. Zimní nůž na bruslení má plastový základ z ABS plastu s kovovým břitem ze zušlechtěné oceli. Nosnost bruslí je 80 kg. Obsah balení: 1 x Chlapecké brusle 1x podvozek s kolečky 1 x podvozek s ostřím

3 důvody proč prodáváme Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Aneta Hejčová, Vlksice

Aneta Hejčová, Vlksice:
Protože jsem žena, tak se vždy ohlížím na několik aspektů, co chce nejen Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32, ale i obchod poskytnout. Tím myslím pro příklad cenu, zabalení výrobku, rychlost doručení, design výrobku a důležitá je pro mne odpovídání na dotazy. A chci napsat, že se vším tímto jsem byla nejvíce uspokojena. Cena je v levná, balení bylo v pohodě, žádné velké omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do tří dnů. Celkově můžu jen doporučit!

Viktor Pažout, Velké Němčice

Viktor Pažout, Velké Němčice:
Chtěl jsem najít dobrou Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 do dílny, který by fungoval opravdu spolehlivě. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem vwlmi spokojený. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

Markéta Neumayerová, Perštejn

Markéta Neumayerová, Perštejn:
Po Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Pořád jsme se však nemohli rozhodnout. Takže jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 máme jen týden, už teď je mi jasné, že jsme udělali správně, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

Julie Sazamová, Tísek

Julie Sazamová, Tísek:
Nejsem zvyklá kupovat na netu. Jsem dáma, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 nabízeli za báječnou cenu a slíbili bleskové doručení, tak jsem se rozhodla. A můžu napsat, že jsem ráda, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi produkt doručen opravdu okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a intuitivní obchod je velké plus. Doporučuji.

Rozálie Zástřešková, Proruby

Rozálie Zástřešková, Proruby:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 a krásně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou mléka a ovocem je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Hana V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kryštof K: funkční výrobek

Kateřina J: já jsem to prostě chtěla

Matěj Č: Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32 je dobrý, ale chtělo yb to větší

Ema P: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chlapecké brusle s vyměnitelným podvozkem 2 v 1 - vel. 29/32

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt