Chrániče kolen a loktů vel.S

Chrániče kolen a loktů vel.S

Chrániče kolen a loktů vel.S

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chrániče kolen a loktů vel.S. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chrániče kolen a loktů vel.S vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 224 Kč
Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Kvalitní chrániče kolen, nebo loktů Technické údaje: velikost S - 1 pár. Jedná se o závodní typ chráničů s kvalitní ochranou končetin. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním. Jsou vhodné pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech i na koloběžkách. K chráničů doporučujeme i helmu pro větší bezpečnost při jízdě. Určeno na kolena pro bruslaře o výšce 140 - 160 cm, nebo na lokty pro dospělé osoby. Obsah balení: 1 pár  

3 důvody proč prodáváme Chrániče kolen a loktů vel.S

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chrániče kolen a loktů vel.S

Jonáš Křešnička, Vícenice u Náměště nad Oslavou

Jonáš Křešnička, Vícenice u Náměště nad Oslavou:
S Chrániče kolen a loktů vel.S jsem se setkal, když jsem sháněl šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem příjemně překvapen jeho kvalitou a velmi snadnou prodejností. Velké skladové zásoby mi umožnily koupit si několik balení Chrániče kolen a loktů vel.S, abych nemusel opět za měsíc objednávat. I manželka byla nadšená a jistě se k tomuto Chrániče kolen a loktů vel.S opět vrátíme.

Petra Mlýnková, Červená Hora

Petra Mlýnková, Červená Hora:
Kdyby mi před tím někdo říkal, že si tu věc pořídím, asi bych řekla že ne. Ale v čase, kdy se nám s manželem narodilo dítě a já byla na mateřské, fakt jsem se sama nudila a zkoušela různé nové věci. A zaměřila jsem se zrovna na Chrániče kolen a loktů vel.S. V současnosti bych uvedla, že to bylo štěstí. Z důvodu, že to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní opravdu spokojená a moc se mi líbí.

Natálie Lívová, Kozojídky

Natálie Lívová, Kozojídky:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí Chrániče kolen a loktů vel.S z části z něčeho co prdělo a mělo sestru a dědečka.

Sabina Knechtová, Rosička

Sabina Knechtová, Rosička:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém nakoupit si zboží v klasickém krámě. K tomu všemu sortiment je hodně omezen, ceny jsou nadsazené, a tak jsem našla na internetu obchod, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně Chrániče kolen a loktů vel.S, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi příjemná paní - dáma pohovořila, z čeho se Chrániče kolen a loktů vel.S skládá, jak se používá a společně jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2019.

Hodnocení Chrániče kolen a loktů vel.S

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Chrániče kolen a loktů vel.S

Barbora Z: Ideální k osmnáctinám :)

Hana K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vanesa V: nemá chybu

Oliver S: je to fajné

Alžběta K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chrániče kolen a loktů vel.S. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chrániče kolen a loktů vel.S

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt