Chrániče kolen a loktů vel.S

Chrániče kolen a loktů vel.S

Chrániče kolen a loktů vel.S

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chrániče kolen a loktů vel.S. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chrániče kolen a loktů vel.S vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 224 Kč
Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Kvalitní chrániče kolen, nebo loktů Technické údaje: velikost S - 1 pár. Jedná se o závodní typ chráničů s kvalitní ochranou končetin. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním. Jsou vhodné pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech i na koloběžkách. K chráničů doporučujeme i helmu pro větší bezpečnost při jízdě. Určeno na kolena pro bruslaře o výšce 140 - 160 cm, nebo na lokty pro dospělé osoby. Obsah balení: 1 pár  

3 důvody proč prodáváme Chrániče kolen a loktů vel.S

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chrániče kolen a loktů vel.S

Jonáš Křešnička, Vícenice u Náměště nad Oslavou

Jonáš Křešnička, Vícenice u Náměště nad Oslavou:
S Chrániče kolen a loktů vel.S jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do dílny. Byl jsem pěkně překvapen jeho zpracováním a hodně snadnou dostupností. Velké skladové zásoby mi pomohly objednat si několik souprav Chrániče kolen a loktů vel.S, abych nemusel opět za měsíc objednávat. I manželka byla nadšená a určitě se k tomuto Chrániče kolen a loktů vel.S zase vrátíme.

Petra Mlýnková, Červená Hora

Petra Mlýnková, Červená Hora:
Jestliže by mi před časem někdo říkal, že si zboží objednám, asi bych se mu vysmála. Ale v čase, kdy se nám s manželem narodilo dítě a já zůstala na mateřské, docela jsem se sama nudila a zkoušela nějaké novinky. A zaměřila jsem se právě na Chrániče kolen a loktů vel.S. Teď bych uvedla, že jsem měla kliku. Protože to je věc, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní opravdu spokojená a ráda ji používám.

Natálie Lívová, Kozojídky

Natálie Lívová, Kozojídky:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná Chrániče kolen a loktů vel.S z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a dědečka.

Sabina Knechtová, Rosička

Sabina Knechtová, Rosička:
Protože preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si produkty v normálním krámě. K tomu všemu sortiment je velice omezen, ceny bývají nadsazené, a tak jsem našla na netu eshop, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně Chrániče kolen a loktů vel.S, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi příjemná paní - dáma pohovořila, z čeho se Chrániče kolen a loktů vel.S sestavuje, jak se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola o jiném povídání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Chrániče kolen a loktů vel.S

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Chrániče kolen a loktů vel.S

Sofie B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Veronika K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vojtěch L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sára K: děda je z dárku je nadšený

Linda J: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chrániče kolen a loktů vel.S. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chrániče kolen a loktů vel.S

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt