Chrániče kolen a loktů vel.S

Chrániče kolen a loktů vel.S

Chrániče kolen a loktů vel.S

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chrániče kolen a loktů vel.S. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chrániče kolen a loktů vel.S vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 219 Kč
Naše cena: 146 Kč Ověřit dostupnost

Kvalitní chrániče kolen, nebo loktů Technické údaje: velikost S - 1 pár. Jedná se o závodní typ chráničů s kvalitní ochranou končetin. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním. Jsou vhodné pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech i na koloběžkách. K chráničů doporučujeme i helmu pro větší bezpečnost při jízdě. Určeno na kolena pro bruslaře o výšce 140 - 160 cm, nebo na lokty pro dospělé osoby. Obsah balení: 1 pár  

3 důvody proč prodáváme Chrániče kolen a loktů vel.S

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chrániče kolen a loktů vel.S

Sebastian Jahodář, Branky

Sebastian Jahodář, Branky:
Jedná se o trošku levnější model. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si Chrániče kolen a loktů vel.S zakoupil, tak jej snad využiji. Za tu cenu je trochu pomalejší, ale přesto funguje perfektně a myslím, že se nám v práci ještě zužitkuje. Pokud bych kupoval opět, vzal bych jednodušší typ, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Andrea Nácalová, Kojatín

Andrea Nácalová, Kojatín:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s Chrániče kolen a loktů vel.S spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Šimon Onderka, Češov

Šimon Onderka, Češov:
Přes internet neobjednávám moc často, jelikož mi chybí to, že si zboží nemohu otestovat a občas jsou i dlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto případě jsem udělal změnu a vrátilo se mi to. Chrániče kolen a loktů vel.S je úplně takový, jaký jsem hledal, splňuje moje očekávání, navíc za nejlevnější cenu a dodání skoro bleskové. Ještě jednou děkuji. Jistě se na vás opět v blízké době obrátím.

Sára Rubínová, Srubec

Sára Rubínová, Srubec:
Naprosto pohodlné a parádní zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu hodně uspokojená. Nakupuji u vás dlouho, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že dělám dobře. Naposledy jsem si u vás objednala Chrániče kolen a loktů vel.S, a skutečně nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu kupovat zase u vás, protože produkty, jaké nabízíte, se v takové barvě a za tak dobrou cenu hledá na internetu jen těžko.

Zdeněk Musel, Vlčí Habřina

Zdeněk Musel, Vlčí Habřina:
Našel jsem si tento výrobek na daném obchodu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a určoval rychlost zaslání. Takže jsem zakoupil a byl jsem mile překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem spokojený a hlavně opravdu rád, že Chrániče kolen a loktů vel.S funguje tak jak má. Jak se říká, šlape jako japonské hodinky. Rád doporučím všem kamarádům a známým. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, hodně pozitivní. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení Chrániče kolen a loktů vel.S

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Chrániče kolen a loktů vel.S

Aleš S: Přišlo to celkem rychle

Anna J: Ideální k osmnáctinám :)

Kryštof K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Magdaléna Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Rozálie D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chrániče kolen a loktů vel.S. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chrániče kolen a loktů vel.S

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt