Chrániče kolen a loktů velikost M

Chrániče kolen a loktů velikost M

Chrániče kolen a loktů velikost M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chrániče kolen a loktů velikost M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chrániče kolen a loktů velikost M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 219 Kč
Naše cena: 146 Kč Ověřit dostupnost

Chrániče kolen nebo loktů Technické údaje: velikost M 1 pár Jedná se o závodní typ chráničů s kvalitní ochranou končetin. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním. Jsou vhodné pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech i na koloběžkách. K chráničů doporučujeme i helmu pro větší bezpečnost při jízdě. Určeno na kolena pro bruslaře o výšce 155 - 170 cm, nebo na lokty pro dospělé osoby. Obsah balení:   1 x pár

3 důvody proč prodáváme Chrániče kolen a loktů velikost M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chrániče kolen a loktů velikost M

Simona Vondrovicová, Ondřejov

Simona Vondrovicová, Ondřejov:
Milenec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, střih který si přál a tak není co dodat !...krása ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Sára Šlancarová, Žďárec

Sára Šlancarová, Žďárec:
Objednala jsem si Chrániče kolen a loktů velikost M někdy před dvěma dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u dveří s zásilkou. Byla jsem nadšená rychlostí doručení, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem balíček otevřela. Koukl na mě úplně nový produkt se vším, co k němu podle návodu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Michal Hausenblas, Biskupice-Pulkov

Michal Hausenblas, Biskupice-Pulkov:
lehce se přiznám, že jsem byl, co Chrániče kolen a loktů velikost M měli na nesmysl. Pak jsem ale v práci slyšel kolegy, jak o něm hezky mluví. Vyhledal jsem si weby a můj původně skálopevný názor vzal za své. I manželka mi řekla, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem Chrániče kolen a loktů velikost M objednal a hned druhý den ho doručili. Testuji ho sice teprve čtvrtý den, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnu.

Pavel Adamuška, Topolná

Pavel Adamuška, Topolná:
Jednoduché, avšak plně funkční a funkční provedení Chrániče kolen a loktů velikost M. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření povrchu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý přenos i v normálním osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat bio a osvěžující spánek a zároveň těžit ze všech praktických vlastností, kterými určitě disponuje.

Markéta Harnová, Ošelín

Markéta Harnová, Ošelín:
Jako postarší dáma se dnes moc nevyznám v tom, co je kvalitní. Často dám na zkušenosti kohokoliv zkušenějšího a na testy, které si výrobek získal u jiných uživatelů. V tomto případě jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. Chrániče kolen a loktů velikost M užívám už tři dní a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Chci také zmínit velmi seriózní jednání ze strany eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení Chrániče kolen a loktů velikost M

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Chrániče kolen a loktů velikost M

Eliška K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

František C: je to fajné

Barbora M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Josef J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nela Š: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chrániče kolen a loktů velikost M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chrániče kolen a loktů velikost M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt