Chrániče kolen a loktů velikost M

Chrániče kolen a loktů velikost M

Chrániče kolen a loktů velikost M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chrániče kolen a loktů velikost M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chrániče kolen a loktů velikost M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 219 Kč
Naše cena: 146 Kč Ověřit dostupnost

Chrániče kolen nebo loktů Technické údaje: velikost M 1 pár Jedná se o závodní typ chráničů s kvalitní ochranou končetin. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním. Jsou vhodné pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech i na koloběžkách. K chráničů doporučujeme i helmu pro větší bezpečnost při jízdě. Určeno na kolena pro bruslaře o výšce 155 - 170 cm, nebo na lokty pro dospělé osoby. Obsah balení:   1 x pár

3 důvody proč prodáváme Chrániče kolen a loktů velikost M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chrániče kolen a loktů velikost M

Simona Vondrovicová, Ondřejov

Simona Vondrovicová, Ondřejov:
Strýc spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, styl který si přál a tak není co dodat !...krása ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Sára Šlancarová, Žďárec

Sára Šlancarová, Žďárec:
Koupila jsem si Chrániče kolen a loktů velikost M teprve před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u branky s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem balíček otevřela. Vykoukl na mě úplně nový výrobek se vším, co k němu podle popisku mělo být. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá krásně, tak věřím, že vyplní svůj účel.

Michal Hausenblas, Biskupice-Pulkov

Michal Hausenblas, Biskupice-Pulkov:
lehce se přiznám, že jsem patřil k těm, co Chrániče kolen a loktů velikost M považovali na hloupost. Pak jsem ale v práci slyšel kolegy, jak o něm hezky mluví. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně pevný postoj vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl hanit něco, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem Chrániče kolen a loktů velikost M koupil a hned čtvrtý den ho doručili. Testuji ho sice teprve čtvrtý týden, ale nemám mu co vynadat. Věřím, že mě neošidí ani v budoucnu.

Pavel Adamuška, Topolná

Pavel Adamuška, Topolná:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení Chrániče kolen a loktů velikost M. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, opracování a ošetření barvy. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý transport i v běžném osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bio a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými určitě disponuje.

Markéta Harnová, Ošelín

Markéta Harnová, Ošelín:
Jako postarší dáma se dnes moc nevyznám v tom, co je nejlevnější. Většinou dám na zkušenosti někoho zkušenějšího a na ohlasy, které si model získal u jiných uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. Chrániče kolen a loktů velikost M používám už dva dní a za tu dobu jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Musím také napsat hodně příjemné jednání ze strany eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2018.

Hodnocení Chrániče kolen a loktů velikost M

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Chrániče kolen a loktů velikost M

Karel T: Jsem ráda, že to mám

Karel T: Přišlo to celkem rychle

Kryštof P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Šimon F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alena Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chrániče kolen a loktů velikost M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chrániče kolen a loktů velikost M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt