Chrániče kolen a loktů velikost M

Chrániče kolen a loktů velikost M

Chrániče kolen a loktů velikost M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chrániče kolen a loktů velikost M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chrániče kolen a loktů velikost M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 219 Kč
Naše cena: 146 Kč Ověřit dostupnost

Chrániče kolen nebo loktů Technické údaje: velikost M 1 pár Jedná se o závodní typ chráničů s kvalitní ochranou končetin. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním. Jsou vhodné pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech i na koloběžkách. K chráničů doporučujeme i helmu pro větší bezpečnost při jízdě. Určeno na kolena pro bruslaře o výšce 155 - 170 cm, nebo na lokty pro dospělé osoby. Obsah balení:   1 x pár

3 důvody proč prodáváme Chrániče kolen a loktů velikost M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chrániče kolen a loktů velikost M

Simona Vondrovicová, Ondřejov

Simona Vondrovicová, Ondřejov:
Otec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa dobrá, střih který si přál a tak není co dodat !...krása ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Sára Šlancarová, Žďárec

Sára Šlancarová, Žďárec:
Objednala jsem si Chrániče kolen a loktů velikost M teprve před třemi dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u dveří s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový výrobek se vším, co k němu dle popisku mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak věřím, že spln svůj účel.

Michal Hausenblas, Biskupice-Pulkov

Michal Hausenblas, Biskupice-Pulkov:
lehce se přiznám, že jsem byl, co Chrániče kolen a loktů velikost M považovali na hloupost. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm hezky hovoří. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně skálopevný postoj vzal za své. I manželka mi řekla, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám neotestoval. Takže jsem Chrániče kolen a loktů velikost M objednal a hned třetí den ho dodali. Používám ho sice teprve třetí týden, ale nemám mu co vynadat. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Pavel Adamuška, Topolná

Pavel Adamuška, Topolná:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení Chrániče kolen a loktů velikost M. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i vzhled. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, opracování a ošetření vzhledu. V případě potřeby snadná demontáž a jednoduchý transport i v běžném osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a energetický spánek a zároveň těžit ze všech praktických schopností, kterými zcela disponuje.

Markéta Harnová, Ošelín

Markéta Harnová, Ošelín:
Jako starší žena se dnes příliš nevyznám v tom, co je výhodné. Většinou dám na rady kohokoliv znalejšího a na recenze, které si model získal u jiných kupujících. V tomto stylu jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. Chrániče kolen a loktů velikost M používám už pár týdnů a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Chci také napsat hodně příjemné jednání ze strany prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2018.

Hodnocení Chrániče kolen a loktů velikost M

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Chrániče kolen a loktů velikost M

Sára R: Ideální k osmnáctinám :)

Alena K: Tento Chrániče kolen a loktů velikost M jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

David K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Aleš B: funkční výrobek

Šimon Š: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chrániče kolen a loktů velikost M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chrániče kolen a loktů velikost M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt