Chrániče kolen a loktů velikost M

Chrániče kolen a loktů velikost M

Chrániče kolen a loktů velikost M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chrániče kolen a loktů velikost M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chrániče kolen a loktů velikost M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 224 Kč
Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Chrániče kolen nebo loktů Technické údaje: velikost M 1 pár Jedná se o závodní typ chráničů s kvalitní ochranou končetin. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním. Jsou vhodné pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech i na koloběžkách. K chráničů doporučujeme i helmu pro větší bezpečnost při jízdě. Určeno na kolena pro bruslaře o výšce 155 - 170 cm, nebo na lokty pro dospělé osoby. Obsah balení:   1 x pár

3 důvody proč prodáváme Chrániče kolen a loktů velikost M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chrániče kolen a loktů velikost M

Alžběta Gacková, Žampach

Alžběta Gacková, Žampach:
Chrániče kolen a loktů velikost M mi koupil otec k narozeninám. Byla jsem trochu překvapená. Takové dárky si normálně nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S lehkou nedůvěrou, ale přece jen jsem Chrániče kolen a loktů velikost M otestovala. Dneska už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než udělal radost.

Denisa Bajgerová, Kryštofovy Hamry

Denisa Bajgerová, Kryštofovy Hamry:
V obchodě jsem potkala Chrániče kolen a loktů velikost M, kterou jsem delší čas hledala. Výběr zboží a dodací podmínky byly perfektní . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Obden mi přišla smska, že během dne mi bude dovezen balík. Což se za 2 hoďky stalo. Dopravce stal pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

Daniel Trecha, Stochov

Daniel Trecha, Stochov:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost obdržení. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před týdnem jsem kupoval Chrániče kolen a loktů velikost M přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Ema Rusenková, Bocanovice

Ema Rusenková, Bocanovice:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí hodně, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Chrániče kolen a loktů velikost M ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2019.

Hodnocení Chrániče kolen a loktů velikost M

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Chrániče kolen a loktů velikost M

Natálie V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Richard J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

David N: Chrániče kolen a loktů velikost M je dobrý, ale chtělo yb to větší

Adam S: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chrániče kolen a loktů velikost M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chrániče kolen a loktů velikost M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt