Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chrániče kolen nebo loktů velikost XL. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chrániče kolen nebo loktů velikost XL vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 224 Kč
Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Kvalitní chrániče kolen nebo loktů Technické údaje: velikost XL 1 pár Jedná se o závodní typ chráničů s kvalitní ochranou končetin. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním. Jsou vhodné pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech i na koloběžkách. K chráničů doporučujeme i helmu pro větší bezpečnost při jízdě. Určeno na kolena pro bruslaře o výšce nad 175 - 180 cm. Obsah balení:   1 x pár

3 důvody proč prodáváme Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

Sebastian Tkadleček, Ostrovánky

Sebastian Tkadleček, Ostrovánky:
Ve porovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má Chrániče kolen nebo loktů velikost XL lepší hodnocení a je o dvě stě Kč výhodnější... takže z mé strany spokojenost.

Julie Tíková, Zbyslavice

Julie Tíková, Zbyslavice:
Když už zde Chrániče kolen nebo loktů velikost XL recenzujete, já se musím přidat. Pořídila jsem si ho nejprve náhodou. Chtěla jsem si zakoupit něco jiného, ale nebylo skladem, proto jsem hledala podobný typ. A relativně náhodou jsem našla tento produkt. No a od toho dne si neobjednávám nic jiného. Tohle je jednoduše prvotřídní kvalita za nízkou cenu, rychlá doprava a velmi příjemný přístup provozovatele eshopu. Potřebujete nad víc?

Barbora Koblížková, Šumavské Hoštice

Barbora Koblížková, Šumavské Hoštice:
Chrániče kolen nebo loktů velikost XL JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TÉTO FIRMY, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM PRIBUZNYM.

Barbora Přikrylová, Luka nad Jihlavou

Barbora Přikrylová, Luka nad Jihlavou:
Chrániče kolen nebo loktů velikost XL je hodně hezký a praktický. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá užitku. Nemyslím si však, že si dáte něco na víc, obdržíte něco báječnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto výrobkem proto spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně skvělý kus, který umí spoustu věcí a za tu cenu zvládne vše, co žádám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2019.

Hodnocení Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

Antonín G: 110 % spokojenost

Jan W: tak jsem to dostala aje to super

Martin B: je to fajné

Pavel R: Jsem ráda, že to mám

Ema P: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chrániče kolen nebo loktů velikost XL. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt