Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Chrániče kolen nebo loktů velikost XL. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Chrániče kolen nebo loktů velikost XL vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 224 Kč
Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Kvalitní chrániče kolen nebo loktů Technické údaje: velikost XL 1 pár Jedná se o závodní typ chráničů s kvalitní ochranou končetin. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním. Jsou vhodné pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech i na koloběžkách. K chráničů doporučujeme i helmu pro větší bezpečnost při jízdě. Určeno na kolena pro bruslaře o výšce nad 175 - 180 cm. Obsah balení:   1 x pár

3 důvody proč prodáváme Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

Sebastian Tkadleček, Ostrovánky

Sebastian Tkadleček, Ostrovánky:
Ve porovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má Chrániče kolen nebo loktů velikost XL lepší hodnocení a je o sto Kč levnější... teda z mé strany spokojenost.

Julie Tíková, Zbyslavice

Julie Tíková, Zbyslavice:
Když už zde Chrániče kolen nebo loktů velikost XL recenzujete, já se musím přidat. Pořídila jsem si ho nejprve shodou okolností. Chtěla jsem si pořídit jiné zboží, ale nebylo to na skladě, tak jsem hledala jiné řešení. A poměrně náhodou jsem objevila tohle. No a od toho momentu si nepořizuji jinou alternativu. Tohle je zkrátka nejvyšší kvalita za dobrou cenu, pohodová doprava a velmi příjemný přístup prodejce. Co chtít víc?

Barbora Koblížková, Šumavské Hoštice

Barbora Koblížková, Šumavské Hoštice:
Chrániče kolen nebo loktů velikost XL JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TOHOTO OBCHODU, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM KAMARADKAM.

Barbora Přikrylová, Luka nad Jihlavou

Barbora Přikrylová, Luka nad Jihlavou:
Chrániče kolen nebo loktů velikost XL je hodně pěkný a praktický. Rozhodně doporučuji. Cena je rovnoměrná užitku. Nemyslím si však, že si zaplatíte více, dostanete něco báječnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto kusem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně báječný kus, který umí hodně věcí a za tu cenu umí vše, co chci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

Amálie K: děda je z dárku je nadšený

Karolína B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Zuzana B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Samuel B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jiří V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Chrániče kolen nebo loktů velikost XL. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Chrániče kolen nebo loktů velikost XL

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt