Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml

Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml

Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Smyslnost a síla svůdnosti. První vůně Christiny Aquilery je určena ženám, které se cítí silné a užívají si své ženskosti. Směs ovoce v hlavě vůně, kterou doplňuje květinové srdce s kapkou šťavnaté švestky, vás bude doprovázet po celý den. Celou kompozici, této jedničné vůně, završuje pižmo, ambra, vzácná dřeva a krémová vanilka. Buďte i vy okouzlující, elegantní a svůdná! O této vůni vám více napoví náš magazín.

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml

Kryštof Božovský, Pertoltice pod Ralskem

Kryštof Božovský, Pertoltice pod Ralskem:
Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml dorazil bez vady a neprodleně. Bohužel podle nabídky, měl Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml přijít v dárkovém balení, což se tak nestalo. Kdyby to nebyl prezent, pravděpodobně bych se neozval. Bohužel jsem musel, ovšem i přesto komunikace byla příjemná. Prodejce se omluvil a bezprostředně poté mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale změnil, byla doprava. Eshop nabízí jedinou společnost, která vyžaduje balné. Další peníze nad rámec ceny zboží.

Amálie Himlová, Lesní Jakubov

Amálie Himlová, Lesní Jakubov:
Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml jsem si prvně pořídila v létě. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nebylo. Tahle krabička je totiž naprosto skvělá! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Nikol Kamlarová, Koloveč

Nikol Kamlarová, Koloveč:
Původně jsem si přála Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml ve velikosti 44 které jste ve velikosti 48 neměli, proto jsem objednala zkušeně v očekávané velikosti 46 , velikost sedí, vysoký sdtřed to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

Kamila Měkynová, Borovnička

Kamila Měkynová, Borovnička:
Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml podporuje mojí vrozenou lenost, protože nejsem povinna shánět pět věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden chat do obchodu a mohu snadně a lehce pracovat. Tké i mojí dceru baví tento Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml užívat, protože se s ním pracuje lehce, okamžitě a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví méně času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml

Eva D: děda je z dárku je nadšený

Vanesa M: nemá chybu

Nikola Š: dobré

Daniela P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikola H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 15 ml + sprchový gel 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt