Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Parfém od Christiny Aguilery je orientálně-květinový a nazývá se Glam X. Je určen pro ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Perfektní parfém pro cílevědomé ženy. Je tvořen ze složitých struktur, je velmi výrazný a osobitý. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče. V srdci se rozkládá frézie, lilie z údolí, heliotrop a jasmín. V základu je santal, jantar, pižmo a benzion. Zajímavý je rozhodně flakon, který je designován ve zlaté barvě s květinovým a krajkovým motivem. Parfém má ladné křivky jako ženy, které tento parfém používají. Vůně byla vydaná v roce 2017.    

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Viktor Kanis, Lipoltice

Viktor Kanis, Lipoltice:
Doporučil mi ho kamarád. Prý Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml užíval už dlouho a reálně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, jestli se mi to hodí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi kdekoliv stát zástup, proto jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho pohodlně zaslat až pod nos. A chci uznat, že tedy nelituji.

Tereza Jenšovská, Stavenice

Tereza Jenšovská, Stavenice:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před měsícem jsem u vás zakoupila Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml, který zcela předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru především na vzhled, ale manžel ocenil také funkčnost. Naprosto skvělý eshop. Přítel si u vás poté zakoupil obdobný výrobek a také si jej hodně pochvaloval, a že on to tak často nedělá. Takže opravdu máte dobré a úžasné zboží.

Kristýna Uhríková, Martinice u Onšova

Kristýna Uhríková, Martinice u Onšova:
Jako postarší ženská se dnes moc nevyznám v tom, co je kvalitní. Často dám na zkušenosti kohokoliv znalejšího a na ohlasy, které si výrobek získal u dalších uživatelů. V tomto případě jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml používám už tři týdnů a za ten čas jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Chci také napsat velmi příjemné jednání ze strany prodejce.

Nela Šlemínová, Drahobudice

Nela Šlemínová, Drahobudice:
Dlouho jsem hledala něco usnadňující život a péči o mé blízké. A přesně takový je tento Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Ocenila jsem jeho účinky, které bylyskoro okamžitě. Její použití je lehké a zvládne ho i mladší osoba nebo totální začátečník. Nepotřebovala jsem jakékoliv speciální potřeby. Všechno šlo celkem klidně a okamžitě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Tereza K: dobré

Michaela S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Pavel S: Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tomáš V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Denis S: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt