Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Parfém od Christiny Aguilery je orientálně-květinový a nazývá se Glam X. Je určen pro ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Perfektní parfém pro cílevědomé ženy. Je tvořen ze složitých struktur, je velmi výrazný a osobitý. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče. V srdci se rozkládá frézie, lilie z údolí, heliotrop a jasmín. V základu je santal, jantar, pižmo a benzion. Zajímavý je rozhodně flakon, který je designován ve zlaté barvě s květinovým a krajkovým motivem. Parfém má ladné křivky jako ženy, které tento parfém používají. Vůně byla vydaná v roce 2017.    

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Viktor Kanis, Lipoltice

Viktor Kanis, Lipoltice:
Doporučil mi ho otec. Prý Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi někde stát zástup, proto jsem si ho zakoupil přes on-line formulář a nechal si ho pohodlně zaslat až do kanceláře. A chci říci, že tedy udělal jsem dobře.

Tereza Jenšovská, Stavenice

Tereza Jenšovská, Stavenice:
Už jsem vám chtěla napsat před měsícem, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás zakoupila Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml, který zcela předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru především na design, ale manžel ocenil taky funkčnost. Zcela úžasný eshop. Manžel si u vás poté zakoupil podobný výrobek a také si jej moc pochvaloval, a že on to tak často nedělá. Takže jasně máte kvalitní a úžasné zboží.

Kristýna Uhríková, Martinice u Onšova

Kristýna Uhríková, Martinice u Onšova:
Jako starší ženská se dnes příliš nevyznám v tom, co je kvalitní. Často dám na rady někoho zkušenějšího a na ohlasy, které si model získal u dalších kupujících. V tomto stylu jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml užívám už pár týdnů a za ten čas jsem nenašla nic, co by mě v budoucnu od zakoupení odradilo. Musím také napsat velmi příjemné jednání ze strany prodejce.

Nela Šlemínová, Drahobudice

Nela Šlemínová, Drahobudice:
Dlouho jsem hledala něco usnadňující život a starost o mé blízké. A přesně takový je tato Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Ocenila jsem jeho funkce, které se dostavilytéměř okamžitě. Její použití je jednoduché a zvládne ho i mladší osoba nebo naprostý začátečník. Nepotřebovala jsem nějaké speciální pomůcky. Všechno dopadlo naprosto klidně a rychle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Sára V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lucie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sabina O: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominik K: Celkem jsem spokojený.

Tomáš S: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt