Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Glamy X od Christiny Aguilery je orientálně-květinová vůně pro sebevědomé ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Je tvořena ze složitých struktur, je velmi výrazná a osobitá. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče. V srdci se rozkládá frézie, lilie z údolí, heliotrop a jasmín. V základu je santal, jantar, pižmo a benzion. Zajímavý je rozhodně flakon, který je designován ve zlaté barvě s květinovým a krajkovým motivem. Parfém má ladné křivky jako ženy, které tento parfém používají. Vůně byla vydaná v roce 2017.

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Šárka Rybecká, Bílovice

Šárka Rybecká, Bílovice:
Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml jsem hledala šest týdnů, v většině eshopech byl vyprodaný, nebo drahý. Na radu přátel jsem si zvolila právě tento a jsem hodně nadšená. Kvalitně splňuje všechny svoje práce a má velmi pěkný design. Také cena mi vyhovuje, a tak mohu doporučit i ostatním.

Vít Preisler, Chotěvice

Vít Preisler, Chotěvice:
Hezká Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní 1vs1 je tradiční a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu lidí či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml mají vydařené použitelnost, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to týdny cvičení. :D

Nela Švédíková, Zářecká Lhota

Nela Švédíková, Zářecká Lhota:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2019.

Hodnocení Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Karolína C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sebastian H: tak jsem to dostala aje to super

Tobiáš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Andrea C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Matouš P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt