Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Parfém od Christiny Aguilery je orientálně-květinový a nazývá se Glam X. Je určen pro ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Perfektní parfém pro cílevědomé ženy. Je tvořen ze složitých struktur, je velmi výrazný a osobitý. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče. V srdci se rozkládá frézie, lilie z údolí, heliotrop a jasmín. V základu je santal, jantar, pižmo a benzion. Zajímavý je rozhodně flakon, který je designován ve zlaté barvě s květinovým a krajkovým motivem. Parfém má ladné křivky jako ženy, které tento parfém používají. Vůně byla vydaná v roce 2017.    

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Viktor Kanis, Lipoltice

Viktor Kanis, Lipoltice:
Doporučil mi ho otec. Prý Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem se rozmýšlel, zda se mi to hodí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou dobu už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi kdekoliv stát frontu, takže jsem si ho objednal přes on-line formulář a nechal si ho snadno zaslat až pod nos. A chci říci, že tedy nelituji.

Tereza Jenšovská, Stavenice

Tereza Jenšovská, Stavenice:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás objednala Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml, který zcela předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru hlavně na vzhled, ale manža ocenil taky užitečnost. Naprosto úžasný obchod. Manžel si u vás poté zakoupil podobný produkt a také si jej hodně chválil, a že on to tak často nedělá. Takže opravdu máte hodnotné a úžasné zboží.

Kristýna Uhríková, Martinice u Onšova

Kristýna Uhríková, Martinice u Onšova:
Jako postarší ženská se dnes příliš nevyznám v tom, co je kvalitní. Většinou dám na zkušenosti kohokoliv zkušenějšího a na testy, které si model získal u dalších kupujících. V tomto stylu jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml užívám už několik týdnů a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Chci také napsat velmi příjemné jednání ze strany prodejce.

Nela Šlemínová, Drahobudice

Nela Šlemínová, Drahobudice:
Dlouho jsem hledala něco usnadňující život a péči o mé příbuzné. A přesně takový je tato Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Ocenila jsem jeho funkce, které bylytéměř okamžitě. Její použití je lehké a zvládne ho i hloupější osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem nějaké důležité pomůcky. Všechno šlo naprosto klidně a rychle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 09. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Kristýna Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alžběta H: děda je z dárku je nadšený

Marek K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikola W: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nela R: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt