Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Parfém od Christiny Aguilery je orientálně-květinový a nazývá se Glam X. Je určen pro ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Perfektní parfém pro cílevědomé ženy. Je tvořen ze složitých struktur, je velmi výrazný a osobitý. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče. V srdci se rozkládá frézie, lilie z údolí, heliotrop a jasmín. V základu je santal, jantar, pižmo a benzion. Zajímavý je rozhodně flakon, který je designován ve zlaté barvě s květinovým a krajkovým motivem. Parfém má ladné křivky jako ženy, které tento parfém používají. Vůně byla vydaná v roce 2017.    

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Patrik Gwuzd, Kunice

Patrik Gwuzd, Kunice:
Patřím k mužům, kteří neumí vybírat dárky. Často mě nenapadne nic pořádného, čím bych potěšil. A často mě to dost mrzí. Teď, co znám Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml, je to ale zcela jiné. Už jsem ho jako dárek koupil celkem pěti lidem a všichni byli hodně spokojení jako já. Navíc velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

Radim Kulhaj, Jevany

Radim Kulhaj, Jevany:
Přál jsem si udělat radost manželce k svátku. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml je skvělý. Žena byla překvapená. Navíc jsem ještě ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo naprosto klidně, až jsem byl sám překvapený.

Viktorie Nerušilová, Svojšín

Viktorie Nerušilová, Svojšín:
V obchodě jsem našla Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml, která jsem delší dobu sháněla. Přehlednost zboží a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Na druhý den mi přišla smska, že odpoledne mi bude doručen balík. A tak se za 2 hodiny stalo. Dopravce zastavil pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě chci jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Matouš S: tak jsem to dostala aje to super

Veronika P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Antonín H: funkční výrobek

Johana T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alena P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt