Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Parfém od Christiny Aguilery je orientálně-květinový a nazývá se Glam X. Je určen pro ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Perfektní parfém pro cílevědomé ženy. Je tvořen ze složitých struktur, je velmi výrazný a osobitý. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče. V srdci se rozkládá frézie, lilie z údolí, heliotrop a jasmín. V základu je santal, jantar, pižmo a benzion. Zajímavý je rozhodně flakon, který je designován ve zlaté barvě s květinovým a krajkovým motivem. Parfém má ladné křivky jako ženy, které tento parfém používají. Vůně byla vydaná v roce 2017.    

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Patrik Gwuzd, Kunice

Patrik Gwuzd, Kunice:
Patřím k chlapům, kteří neumí objednávat dárky. Nikdy mě nenapadne nic hezkého, čím bych potěšil. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml, je to ale úplně jiné. Už jsem ho jako dárek koupil celkem šesti lidem a všichni byli stejně rádi jako já. Navíc hodně překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

Radim Kulhaj, Jevany

Radim Kulhaj, Jevany:
Chtěl jsem udělat radost manželce k výročí. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml je báječný. Dcera byla překvapená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám překvapený.

Viktorie Nerušilová, Svojšín

Viktorie Nerušilová, Svojšín:
V obchodě jsem našla Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml, kterou jsem delší dobu hledala. Výběr výrobků a dodací termíny byly perfektní . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Obden mi dorazila sms zpráva, že odpoledne mi bude dovezen balík. Což se za 3 hodiny stalo. Dopravce zastavil pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě chci jen pochválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 09. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Dominika S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kateřina Z: Ideální k osmnáctinám :)

Petra V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alžběta B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Laura P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt