Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Parfém od Christiny Aguilery je orientálně-květinový a nazývá se Glam X. Je určen pro ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Perfektní parfém pro cílevědomé ženy. Je tvořen ze složitých struktur, je velmi výrazný a osobitý. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče. V srdci se rozkládá frézie, lilie z údolí, heliotrop a jasmín. V základu je santal, jantar, pižmo a benzion. Zajímavý je rozhodně flakon, který je designován ve zlaté barvě s květinovým a krajkovým motivem. Parfém má ladné křivky jako ženy, které tento parfém používají. Vůně byla vydaná v roce 2017.    

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Patrik Gwuzd, Kunice

Patrik Gwuzd, Kunice:
Patřím k chlapům, kteří neumí kupovat dárky. Nikdy mě nenapadne nic pořádného, čím bych udělal radost. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co jsem poznal Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml, je to ale úplně jiné. Už jsem to jako dárek objednal celkem čtyřem lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. Navíc hodně překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

Radim Kulhaj, Jevany

Radim Kulhaj, Jevany:
Chtěl jsem udělat radost ženě k svátku. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml je skvělý. Dcera byla nadšená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Viktorie Nerušilová, Svojšín

Viktorie Nerušilová, Svojšín:
Na eshopu jsem potkala Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml, kterou jsem delší čas hledala. Přehlednost výrobků a dodací termíny byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Na druhý den mi přišla sms zpráva, že odpoledne mi bude dovezen balík. Což se za 2 hoďky stalo. Dopravce stal pod mým bytem s zásilkou v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Zuzana K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sebastian M: je to fajné

Laura S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Štěpán V: funkční výrobek

Kateřina M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt