Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Parfém od Christiny Aguilery je orientálně-květinový a nazývá se Glam X. Je určen pro ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Perfektní parfém pro cílevědomé ženy. Je tvořen ze složitých struktur, je velmi výrazný a osobitý. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče. V srdci se rozkládá frézie, lilie z údolí, heliotrop a jasmín. V základu je santal, jantar, pižmo a benzion. Zajímavý je rozhodně flakon, který je designován ve zlaté barvě s květinovým a krajkovým motivem. Parfém má ladné křivky jako ženy, které tento parfém používají. Vůně byla vydaná v roce 2017.    

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Patrik Gwuzd, Kunice

Patrik Gwuzd, Kunice:
Patřím k mužům, kteří neumí kupovat dárky. Často mě nenapadne nic skvělého, čím bych potěšil. A občas mě to dost mrzí. Teď, co jsem poznal Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml, je to ale úplně jiné. Už jsem ho jako dárek objednal celkem pěti lidem a všichni byli stejně rádi jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Radim Kulhaj, Jevany

Radim Kulhaj, Jevany:
Chtěl jsem udělat radost ženě k výročí. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml je skvělý. Žena byla nadšená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám překvapený.

Viktorie Nerušilová, Svojšín

Viktorie Nerušilová, Svojšín:
Na eshopu jsem dohledala Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml, která jsem delší dobu sháněla. Přehlednost výrobků a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem hezky překvapena. Obden mi dorazila smska, že dopoledne mi bude doručen balík. Což se za 2 hodiny stalo. Kurýr zastavil pod mým domem s zásilkou v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Simona M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Zdeněk L: Jsem ráda, že to mám

Kamila M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tobiáš Š: Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristián O: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt