Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Parfém od Christiny Aguilery je orientálně-květinový a nazývá se Glam X. Je určen pro ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Perfektní parfém pro cílevědomé ženy. Je tvořen ze složitých struktur, je velmi výrazný a osobitý. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče. V srdci se rozkládá frézie, lilie z údolí, heliotrop a jasmín. V základu je santal, jantar, pižmo a benzion. Zajímavý je rozhodně flakon, který je designován ve zlaté barvě s květinovým a krajkovým motivem. Parfém má ladné křivky jako ženy, které tento parfém používají. Vůně byla vydaná v roce 2017.    

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Laura Pojslová, Pavlovice

Laura Pojslová, Pavlovice:
Tento Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml u této společnosti bych se zaručeně nebála i v budoucnu zakoupit. Cením si možnosti navržení vlastních poznatků a navíc objednání odlišných verzí. Kvalita, cena, manuál úplně v pořádku, jen mě lehce nevyhovovala komunikace. Produkt, který měl dorazit do týdne, se opozdil. A prodejce zodpovědnost přesunul na kurýra s tvrzením, že oni ho zaslali dle domluvy, v den objednávky. Trochu škoda.

Sabina Letfusová, Modrava

Sabina Letfusová, Modrava:
Tuto Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml je totálně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u jiných a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem dostala mnohem delší záruku, jasný manuál a také možnost bezplatné pomoci. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto vstřícného přístupu.

Julie Platilová, Smržovka

Julie Platilová, Smržovka:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc nepožadoval. Ale celkem mě hodně překvapil. PRODUKT, který snese velmi hodně. Kupuji si je příležitostně, podle chuti. Za tak výbornou hodnotu, doručení, můžu v tomto případě, pouze eshop doporučit. Otec mě poděkoval a ještě jsem obdržela slevový kupón pro doplňkový nákup.

Eliška Jindráčková, Lštění

Eliška Jindráčková, Lštění:
Jsem už postarší žena a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml a zeptal se mě, zda bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho zakoupil} a dnes ráno přišel. I toto poděkování Vám za mě píše vnučka, dávala jsem jí na srdce aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

Vanesa Panáková, Jaroslavice

Vanesa Panáková, Jaroslavice:
Nejdříve mne zaujala jasnost a úhlednost Eshopu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Potom mne hned překvapila rychlost doručení objednaného Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml a dobré zabalení dodávky, aby dodávka nebylo poškozeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace milá a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Viktorie D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Zuzana M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marek P: tak jsem to dostala aje to super

Filip B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zuzana B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt