Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Parfém od Christiny Aguilery je orientálně-květinový a nazývá se Glam X. Je určen pro ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Perfektní parfém pro cílevědomé ženy. Je tvořen ze složitých struktur, je velmi výrazný a osobitý. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče. V srdci se rozkládá frézie, lilie z údolí, heliotrop a jasmín. V základu je santal, jantar, pižmo a benzion. Zajímavý je rozhodně flakon, který je designován ve zlaté barvě s květinovým a krajkovým motivem. Parfém má ladné křivky jako ženy, které tento parfém používají. Vůně byla vydaná v roce 2017.    

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Laura Pojslová, Pavlovice

Laura Pojslová, Pavlovice:
Tento Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml u této společnosti bych se zaručeně nebála opět zakoupit. Oceňuji možnost navržení vlastních poznatků a taktéž pořízení dalších typů. Kvalita, cena, návod zcela v pořádku, pouze mě trochu nesedla komunikace. Produkt, který měl dorazit do 7 dní, měl zpoždění. A eshop mě odkázal na zásilkovou službu s tvrzením, že oni ho zaslali dle domluvy, ihned. Velká škoda.

Sabina Letfusová, Modrava

Sabina Letfusová, Modrava:
Tuto Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml je totálně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem dostala mnohem delší záruku, perfektní manuál a také možnost bezplatné porady. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto vstřícného jednání.

Julie Platilová, Smržovka

Julie Platilová, Smržovka:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nechtěl. Ale dokonce mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který snese velmi mnoho. Kupuji si je občasně, podle chuti. Za tak výhodnou cenu, dodání, můžu v tomto případě, jen obchod doporučit. Otec mě pochválil a ještě jsem získala slevový kupón pro doplňkový nákup.

Eliška Jindráčková, Lštění

Eliška Jindráčková, Lštění:
Jsem už starší žena a v novodobých věcech se moc nevyznám. Ale můj syn mi ukázal Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml a zeptal se mě, zda bych jej také nechtěla. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho objednal} a včera dopoledne přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

Vanesa Panáková, Jaroslavice

Vanesa Panáková, Jaroslavice:
Nejprv mne zaujala jasnost a úhlednost obchodu a prodávaného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost dovezení objednaného Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml a dobré zabalení dodávky, aby balíček nebylo poničeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace příjemná a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě jedno velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Andrea B: Je to dostatečné?

Jana C: děda je z dárku je nadšený

Zdeněk S: Jsem ráda, že to mám

Andrea P: Ideální k osmnáctinám :)

Aleš K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt