Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Parfém od Christiny Aguilery je orientálně-květinový a nazývá se Glam X. Je určen pro ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Perfektní parfém pro cílevědomé ženy. Je tvořen ze složitých struktur, je velmi výrazný a osobitý. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče. V srdci se rozkládá frézie, lilie z údolí, heliotrop a jasmín. V základu je santal, jantar, pižmo a benzion. Zajímavý je rozhodně flakon, který je designován ve zlaté barvě s květinovým a krajkovým motivem. Parfém má ladné křivky jako ženy, které tento parfém používají. Vůně byla vydaná v roce 2017.    

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Laura Pojslová, Pavlovice

Laura Pojslová, Pavlovice:
Tento Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml u této společnosti bych se určitě nebála ještě jednou objednat. Cením si možnosti navržení vlastních poznatků a navíc zakoupení jiných typů. Kvalita, cena, návod naprosto bez chyby, pouze mě trochu nesedla komunikace. Produkt, který měl přijít do týdne, měl zpoždění. A elektronický obchod se vymlouval na dopravce s tím, že oni ho zaslali neprodleně, v den objednávky. Docela škoda.

Sabina Letfusová, Modrava

Sabina Letfusová, Modrava:
Tento Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml je zcela TOP. V minulosti jsem jej kupovala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem dostala hdně delší záruku, perfektní návod a také možnost zdarma pomoci. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto ochotného prodeje.

Julie Platilová, Smržovka

Julie Platilová, Smržovka:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem moc neočekávala. Ale celkem mě velice přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Objednávám si je někdy, podle chuti. Za tak výhodnou hodnotu, doručení, můžu v tomto případě, pouze eshop doporučit. Otec mě poděkoval a navíc jsem získala slevový kód pro doplňkový nákup.

Eliška Jindráčková, Lštění

Eliška Jindráčková, Lštění:
Jsem už starší žena a v nových věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml a zeptal se mě, jestli bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho objednal} a včera dopoledne přišel. I toto poděkování Vám za mě píše dcera, dávala jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji mnoho zdraví a úspěchů.

Vanesa Panáková, Jaroslavice

Vanesa Panáková, Jaroslavice:
Nejprv mne zaujala krása a přehlednost obchodu a nabízeného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dodání zakoupeného Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml a super zabalení zboží, aby balíček nebylo poškozeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace příjemná a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě jedno velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 09. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Gabriela S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karel M: funkční výrobek

Alžběta P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tadeáš D: je to fajné

Kryštof V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt