Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 379 Kč Ověřit dostupnost

Parfém od Christiny Aguilery je orientálně-květinový a nazývá se Glam X. Je určen pro ženy, které vidí svět jasně a ví kdo jsou. Perfektní parfém pro cílevědomé ženy. Je tvořen ze složitých struktur, je velmi výrazný a osobitý. V top tónech ucítíte mandarinky, broskve, badyán a květ pomeranče. V srdci se rozkládá frézie, lilie z údolí, heliotrop a jasmín. V základu je santal, jantar, pižmo a benzion. Zajímavý je rozhodně flakon, který je designován ve zlaté barvě s květinovým a krajkovým motivem. Parfém má ladné křivky jako ženy, které tento parfém používají. Vůně byla vydaná v roce 2017.    

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Laura Pojslová, Pavlovice

Laura Pojslová, Pavlovice:
Daný Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml u této společnosti bych se určitě nebála opět zakoupit. K výhodám patří napsání individuálních poznatků a taktéž objednání jiných variant. Materiál, cenové rozpětí, návod naprosto v pořádku, pouze mě lehce nevyhovovala komunikace. Produkt, který měl dorazit do týdne, se opozdil. A internetový obchod se vymlouval na dopravce s dodatkem, že oni ho odeslali v pořádku, v den objednávky. Je to škoda.

Sabina Letfusová, Modrava

Sabina Letfusová, Modrava:
Tuto Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml je absolutně TOP. Dříve jsem jej objednávala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem obdržela hdně delší jistotu, skvělý manuál a také možnost zdarma pomoci. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto ochotného prodeje.

Julie Platilová, Smržovka

Julie Platilová, Smržovka:
Super PRODUKT, od kterého jsem příliš nepožadoval. Ale celkem mě hodně překvapil. PRODUKT, který vydrží opravdu hodně. Objednávám si je příležitostně, podle chuti. Za tak výhodnou cenu, doručení, můžu v tomto případě, jen eshop poradit. Manžel mě pochválil a navíc jsem získala slevový kupón pro další nákup.

Eliška Jindráčková, Lštění

Eliška Jindráčková, Lštění:
Jsem už starší paní a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml a otázal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho pořídil} a dnes ráno přišel. I toto poděkování Vám za mě píše dcera, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

Vanesa Panáková, Jaroslavice

Vanesa Panáková, Jaroslavice:
Nejdříve mne zaujala jasnost a přehlednost obchodu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dodání zakoupeného Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml a super zabalení dodávky, aby zboží nebylo poničeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace milá a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Sofie Z: Tento Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zdeněk M: je to fajné

Natálie N: Ideální k osmnáctinám :)

Radim B: tak jsem to dostala aje to super

Tereza Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt