Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 319 Kč Ověřit dostupnost

Touch of Seduction od značky Christina Aguilera je květinově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá ovocnými tóny maliny, liči a frézie. Srdce je již zcela květinové a tvoří ho růže, zimolez a kosatec - na závěr vůni ukončí santalové dřevo, vanilka a pižmo. Na trh byla uvedena v roce 2015.

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Aleš Marcel, Háj ve Slezsku

Aleš Marcel, Háj ve Slezsku:
Naprosto skvělí Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml, který je klasický unisex. Šikne se jak nám, drsným chlapům, tak křehkým ženám, které potřebují cítit hebkost a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že stále ještě existují Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml, které konečně využijí obě pohlaví. Praktické balení, skvělé vlastnosti a intenzivní účinky dělají z Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml univerzálního pomocníka v každé chvíli. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži.

Anežka Mysíková, Velká Chmelištná

Anežka Mysíková, Velká Chmelištná:
Jestliže by mi dřív kdokoliv řekl, že si zboží koupím, asi bych se mu vysmála. Ale v období, kdy se nám s manželem narodilo miminko a já byla na rodičovské, hodně jsem se sama nudila a zkoušela něco nového. A volba padla právě na Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml. Nyní bych uvedla, že jsem měla kliku. Protože to je záležitost, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní navýsost spokojená a nedám na ni dopustit.

Anna Jalová, Újezd u Tišnova

Anna Jalová, Újezd u Tišnova:
Já osobně nemám s Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml své vlastní zkušenosti, pořídila jsem ho mamince. Zvolila jsem ho hlavně z důvodu, že měl na internetu opravdu hezké ohlasy a protože pár kolegyň se s ním také setkalo. Máma, navzdory tomu, že byla zprvu dost rozpačitá, si ho nyní nemůže vynachválit. Vždycky, když k ní dorazím na návštěvu, tak o tom hovoří a je velmi spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 11. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Nela W: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aneta S: já jsem to prostě chtěla

Adéla L: Je to dostatečné?

Johana E: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eva Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt