Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 319 Kč Ověřit dostupnost

Touch of Seduction od značky Christina Aguilera je květinově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá ovocnými tóny maliny, liči a frézie. Srdce je již zcela květinové a tvoří ho růže, zimolez a kosatec - na závěr vůni ukončí santalové dřevo, vanilka a pižmo. Na trh byla uvedena v roce 2015.

3 důvody proč prodáváme Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Aleš Marcel, Háj ve Slezsku

Aleš Marcel, Háj ve Slezsku:
Celkem skvělí Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml, který je klasický unisex. Šikne se jak nám, hrubým chlapům, tak křehkým ženám, které potřebují cítit hebkost a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že pořád ještě existují Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Šikovné balení, skvělé vlastnosti a intenzivní účinky dělají z Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml rodinného pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na svoji kůži.

Anežka Mysíková, Velká Chmelištná

Anežka Mysíková, Velká Chmelištná:
Jestliže by mi kdysi kdokoliv řekl, že si produkt koupím, stoprocentně bych to znegovala. Ale když se nám s partnerem narodilo miminko a já zůstala na mateřské, hodně jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet nějaké novinky. A oči mi padly zrovna na Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml. Dneska bych řekla, že jsem měla kliku. Protože to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a moc se mi líbí.

Anna Jalová, Újezd u Tišnova

Anna Jalová, Újezd u Tišnova:
Já osobně nemám s Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml své vlastní zkušenosti, objednala jsem ho pro máti. Vybrala jsem ho hlavně z důvodu, že měl online velice kladné recenze a protože několik kolegyň se s ním také setkalo. Matka, navzdory tomu, že byla zprvu mírně skeptická, si zboží nyní nemůže vynachválit. Pokaždé, když k ní dorazím na návštěvu, tak o produktu hovoří a je vážně nadšená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Sofie F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Julie W: Ideální k osmnáctinám :)

Emma F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Daniela H: já jsem to prostě chtěla

Václav B: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt