Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Činkový set 35 Kg - činka + závaží. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Činkový set 35 Kg - činka + závaží vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2366 Kč
Naše cena: 1577 Kč Ověřit dostupnost

Činkový set 35 Kg - činka + závaží   Tato univerzální činka vám pomůže vypracovat pevné svaly a udržet se ve formě. Ideální pro každého, kdo nemá čas nebo chuť chodit do fitcentra, a přesto na sobě chce pracovat. S touto činkou můžete posilovat ruce, záda i břicho. Technická data: délka: 120 cm váha samotné SZ tyče: 7,5 kg délka tyče na závaží: 19 cm na každé straně Ø tyče: 31 mm závaží 1,25 kg, průměr: 18 cm, tloušťka: 3 cm závaží 2,5 kg, průměr: 22 cm, tloušťka: 4 cm závaží 5 kg, průměr: 26,5 cm, tloušťka: 5 cm materiálem je plast plněný cementovou náplní   Balení obsahuje: 3 x karton 1 x SZ tyč 2 x 1,25 kg závaží 2 x 2,5 kg závaží 4 x 5 kg závaží 2 x hvězdicové uzávěry    

3 důvody proč prodáváme Činkový set 35 Kg - činka + závaží

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Oliver Gregr, Ouběnice

Oliver Gregr, Ouběnice:
Tak daný Činkový set 35 Kg - činka + závaží jsme si s holkou zakoupili do našeho současného domova. Pravda, dámě se to moc nepozdávalo, mockrát jsem si vyslechl, že je to blbost, že za věc jen vyhazujeme peníze a nevyužijeme to, znáte to, ne? Ale pak ho doručil kurýr, a co vás napadá, že bylo pak? Jana se do něj zamilovala, musel jsem si objednat další, protože fakt okamžitě změnila názor. V současnosti už bychom se bez tak vynikající Činkový set 35 Kg - činka + závaží neobešli.

Laura Szökeová, Ktiš

Laura Szökeová, Ktiš:
Když jsem si ho pořizovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které Činkový set 35 Kg - činka + závaží již vlastní, byly úplně rády. Ani jedna z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco takového potřebovala velmi dlouho, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje přání byla na úplně splněna. Opravdu neznám nic úžasnějšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Denisa Seichterová, Bzenec

Denisa Seichterová, Bzenec:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to všechno podfuk na důvěřivé lidi. Ovšem otec mě kdysi řekl, abych vyzkoušela Činkový set 35 Kg - činka + závaží. Stavěla jsem se k tomu ne zcela pozitivně, ale musím říct, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Aneta Malhocká, Úhřetická Lhota

Aneta Malhocká, Úhřetická Lhota:
Činkový set 35 Kg - činka + závaží mi koupil přítel k svátku. Byla jsem trochu zaskočená. Takové dárky si běžně nedáváme. "Zkus to a poznáš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem Činkový set 35 Kg - činka + závaží vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než potěšil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 08. 2018.

Hodnocení Činkový set 35 Kg - činka + závaží

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Šimon M: Jsem ráda, že to mám

Lucie Č: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nikola P: Ideální k osmnáctinám :)

Šimon Š: Činkový set 35 Kg - činka + závaží je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anežka N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Činkový set 35 Kg - činka + závaží. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt