Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Činkový set 35 Kg - činka + závaží. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Činkový set 35 Kg - činka + závaží vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2366 Kč
Naše cena: 1577 Kč Ověřit dostupnost

Činkový set 35 Kg - činka + závaží   Tato univerzální činka vám pomůže vypracovat pevné svaly a udržet se ve formě. Ideální pro každého, kdo nemá čas nebo chuť chodit do fitcentra, a přesto na sobě chce pracovat. S touto činkou můžete posilovat ruce, záda i břicho. Technická data: délka: 120 cm váha samotné SZ tyče: 7,5 kg délka tyče na závaží: 19 cm na každé straně Ø tyče: 31 mm závaží 1,25 kg, průměr: 18 cm, tloušťka: 3 cm závaží 2,5 kg, průměr: 22 cm, tloušťka: 4 cm závaží 5 kg, průměr: 26,5 cm, tloušťka: 5 cm materiálem je plast plněný cementovou náplní   Balení obsahuje: 3 x karton 1 x SZ tyč 2 x 1,25 kg závaží 2 x 2,5 kg závaží 4 x 5 kg závaží 2 x hvězdicové uzávěry    

3 důvody proč prodáváme Činkový set 35 Kg - činka + závaží

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Oliver Gregr, Ouběnice

Oliver Gregr, Ouběnice:
Tak tento Činkový set 35 Kg - činka + závaží jsme si s tou mojí zakoupili do našeho prvního bytu. Bez vytáček, slečně se to moc nepozdávalo, mockrát jsem si vyslechl, že je to zbytečně, že za to jen utratíme prachy a nevyužijeme to, máte to podobně, ne? Ovšem poté ho doručili, a co tušíte, že bylo pak? Hanka si ho přivlastnila, musel jsem si pořídit ještě jeden, protože opravdu okamžitě změnila pohled na věc. Dnes už bychom se bez tak vynikající Činkový set 35 Kg - činka + závaží neobešli.

Laura Szökeová, Ktiš

Laura Szökeová, Ktiš:
Když jsem si ho pořizovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které Činkový set 35 Kg - činka + závaží již vlastní, byly absolutně rády. Žádná z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco podobného potřebovala hodně často, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje přání byla na úplně vyslyšena. Přísahám, že neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Denisa Seichterová, Bzenec

Denisa Seichterová, Bzenec:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v televizi ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to celé podfuk na důvěřivé blázny. Ovšem manžel mě kdysi řekl, abych vyzkoušela Činkový set 35 Kg - činka + závaží. Stavěla jsem se k tomu ne zcela nadšeně, ale chci povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Aneta Malhocká, Úhřetická Lhota

Aneta Malhocká, Úhřetická Lhota:
Činkový set 35 Kg - činka + závaží mi koupil otec k vánocům. Byla jsem krapet překvapená. Takové překvapení si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jenom jsem Činkový set 35 Kg - činka + závaží vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než udělal radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení Činkový set 35 Kg - činka + závaží

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Gabriela R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Aneta K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Oliver D: Přišlo to celkem rychle

Jana Č: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Karel B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Činkový set 35 Kg - činka + závaží. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt