Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Činkový set 35 Kg - činka + závaží. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Činkový set 35 Kg - činka + závaží vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2366 Kč
Naše cena: 1577 Kč Ověřit dostupnost

Činkový set 35 Kg - činka + závaží   Tato univerzální činka vám pomůže vypracovat pevné svaly a udržet se ve formě. Ideální pro každého, kdo nemá čas nebo chuť chodit do fitcentra, a přesto na sobě chce pracovat. S touto činkou můžete posilovat ruce, záda i břicho. Technická data: délka: 120 cm váha samotné SZ tyče: 7,5 kg délka tyče na závaží: 19 cm na každé straně Ø tyče: 31 mm závaží 1,25 kg, průměr: 18 cm, tloušťka: 3 cm závaží 2,5 kg, průměr: 22 cm, tloušťka: 4 cm závaží 5 kg, průměr: 26,5 cm, tloušťka: 5 cm materiálem je plast plněný cementovou náplní   Balení obsahuje: 3 x karton 1 x SZ tyč 2 x 1,25 kg závaží 2 x 2,5 kg závaží 4 x 5 kg závaží 2 x hvězdicové uzávěry    

3 důvody proč prodáváme Činkový set 35 Kg - činka + závaží

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Oliver Gregr, Ouběnice

Oliver Gregr, Ouběnice:
Tak daný Činkový set 35 Kg - činka + závaží jsme si s tou mojí koupili do našeho společného bytečku. Popravdě, dámě se to moc nelíbilo, předem jsem si musel vyslechnout, že je to na nic, že za to jen utratíme prachy a skutek utekl, znáte to, ne? Ovšem poté ho doručili, a co vás napadá, že se stalo? Simona si ho přivlastnila, byl jsem nucen si objednat další, protože opravdu velmi rychle změnila názor. Dnes už bychom se bez tak skvělé Činkový set 35 Kg - činka + závaží neobešli.

Laura Szökeová, Ktiš

Laura Szökeová, Ktiš:
Když jsem si ho kupovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které Činkový set 35 Kg - činka + závaží již vlastní, byly absolutně rády. Ani jedna z nich neměla jakékoliv špatné zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco podobného hledala hodně dlouho, nebyl důvod proč dál váhat. Všechna moje přání byla na sto procent naplněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Denisa Seichterová, Bzenec

Denisa Seichterová, Bzenec:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to celé podfuk na důvěřivé kupující. Ovšem otec mě kdysi řekl, abych vyzkoušela Činkový set 35 Kg - činka + závaží. Stavěla jsem se k tomu ne zcela pozitivně, ale musím povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Aneta Malhocká, Úhřetická Lhota

Aneta Malhocká, Úhřetická Lhota:
Činkový set 35 Kg - činka + závaží mi koupil přítel k svátku. Byla jsem krapet zaskočená. Takové dárky si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece jen jsem Činkový set 35 Kg - činka + závaží vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než potěšil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2018.

Hodnocení Činkový set 35 Kg - činka + závaží

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Michael C: Jsem ráda, že to mám

Alžběta K: nemá chybu

Linda J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Miroslav L: Přišlo to celkem rychle

Jana T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Činkový set 35 Kg - činka + závaží. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Činkový set 35 Kg - činka + závaží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt