Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 525 Kč Ověřit dostupnost

Liftingový make-up s okamžitým omlazujícím účinkem obsahuje stejné aktivní látky jako protivráskové krémy od Collistar. Vhodný pro všechny typy pleti.

3 důvody proč prodáváme Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

Kateřina Fraiová, Svinaře

Kateřina Fraiová, Svinaře:
Tento Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige u této společnosti bych se zaručeně nebála i v budoucnu zakoupit. Jsem vděčná za napsání individuálních poznatků a taktéž pořízení odlišných verzí. Materiál, cenové rozpětí, návod stoprocentně v pořádku, jen mě lehce nesedla komunikace. Produkt, který měl dorazit do 7 dní, měl zpoždění. A elektronický obchod mě odkázal na dopravní společnost s tím, že oni ho zaslali okamžitě, včas. Trochu škoda.

Nikola Kadelová, Špičky

Nikola Kadelová, Špičky:
Jsem mile překvapena jak okamžitým doručením, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení balíčku. Precizní. Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige přišel v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě ozkoušet. Nemám co bych obchodu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem určitě pravidelně navracet a nakupovat opakovaně.

Valerie Friedelová, Chodouň

Valerie Friedelová, Chodouň:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes internet jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento eshop ze začátku prověřila a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla velmi milá a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do tří dnů od objednání. Proto jsem si tento produkt objednala a na doručení jsem nečekala ani pár dni. Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige došel v dobrém stavu. Používám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2019.

Hodnocení Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

Šárka S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michael J: Celkem jsem spokojený.

Natálie J: Ideální k osmnáctinám :)

Amálie V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Julie V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt