Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 525 Kč Ověřit dostupnost

Liftingový make-up s okamžitým omlazujícím účinkem obsahuje stejné aktivní látky jako protivráskové krémy od Collistar. Vhodný pro všechny typy pleti.

3 důvody proč prodáváme Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

Kateřina Fraiová, Svinaře

Kateřina Fraiová, Svinaře:
Tento Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige u této firmy bych se rozhodně nebála i v budoucnu zakoupit. Oceňuji možnost definování vlastních poznatků a navíc možnost volby dalších typů. Kvalita, cenové rozpětí, návod zcela v pořádku, jen mě trochu nevyhovovala komunikace. Produkt, který měl přijít za týden, nedošel. A internetový obchod mě odkázal na dopravní společnost s tvrzením, že oni ho zaslali dle domluvy, včas. Je to škoda.

Nikola Kadelová, Špičky

Nikola Kadelová, Špičky:
Jsem mile překvapena jak rychlostí dodání, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení produktu. Profesionální. Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige přišel v pořádku, v brzké době a já ho můžu ihned testovat. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě pravidelně navracet a objednávat dále.

Valerie Friedelová, Chodouň

Valerie Friedelová, Chodouň:
Řeknu Vám, že k nákupům přes internet jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento e-shop ze začátku prověřila a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do čtyř dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento výrobek objednala a na doručení jsem nečekala ani dva dni. Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige dorazil v dobrém stavu. Používám ho celkem často a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2019.

Hodnocení Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

Johana G: já jsem to prostě chtěla

Šárka G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jonáš Ž: funkční výrobek

Richard K: 110 % spokojenost

Alžběta G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Collistar Omlazující liftingový make-up SPF 10 (Anti-Age Lifting Foundation) 30 ml 02 Sand Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt