Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 639 Kč Ověřit dostupnost

Omlazující peeling, který pomáhá v boji proti stárnutí pleti a činí pokožku těla jasnější, pružnou a ultra-hladkou. Esenciálními oleje, výtažky z pomerančových květů a citrusů ze Sicílie kombinují výhody thalasoterapie a agrumoterapie.

3 důvody proč prodáváme Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

Matěj Štíhel, Těšovice

Matěj Štíhel, Těšovice:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když pořizuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak prohlížel nabídky na internetu, padl mi do oka váš Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými výrobky dobré zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak skvělého! Příští Vánoce se na váš eshop podívám hned, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než loni.

Anežka Lampartová, Dalečín

Anežka Lampartová, Dalečín:
Nejsem zvyklá nakupovat na netu. Jsem žena, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g prodávali za levnou cenu a slíbili rychlé doručení, tak jsem podlehla. A chci sdělit, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi produkt zaslán opravdu okamžitě, perfektně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Hezký a intuitivní eshop je velké plus. Doporučuji.

Zuzana Březíková, Věžnička

Zuzana Březíková, Věžnička:
Kupovat cokoliv nového, nevyzkoušeného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem ho zaplatila také pro svou mamku a věřím, že i ona bude překvapená. Pro svou sestru kupuji jen to nejdokonalejší.

Barbora Hadaščoková, Klášter

Barbora Hadaščoková, Klášter:
Tento Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g jsem si objednala na základě toho, že jsem četla recenze že se s ním lehce pracuje, což je recht. Mně sice chuťově vůbec nezaujal, ostatním dospělým v mé kanceláři také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s kyselejší příchutí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2019.

Hodnocení Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

Hana Š: Ideální k osmnáctinám :)

Kryštof B: Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tomáš P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jana K: dobré

Linda Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt