Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 639 Kč Ověřit dostupnost

Omlazující peeling, který pomáhá v boji proti stárnutí pleti a činí pokožku těla jasnější, pružnou a ultra-hladkou. Esenciálními oleje, výtažky z pomerančových květů a citrusů ze Sicílie kombinují výhody thalasoterapie a agrumoterapie.

3 důvody proč prodáváme Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

Pavel Bařák, Pšovlky

Pavel Bařák, Pšovlky:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Šárka Valášková, Strmilov

Šárka Valášková, Strmilov:
V době, kdy jsem Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g poprvé uviděla a vedle něj takhle příjemnou cenovku, tak jsem se skoro až lekla. Jenomže řekla jsem si, že zboží vyzkouším. Dobrá volba, protože tato věc opravdu překonala moje očekávání. Očekávala jsem totální šmejd, ale byla to neskutečně kvalitní parádní věcička z pevného materiálu, kterou používám téměř pořád! Výjimečná a velice výhodná koupě, stejných jsem do té doby příliš mnoho neměla.

Adam Moravský, Nový Jimramov

Adam Moravský, Nový Jimramov:
Koupeno ze zkušenosti pro Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g ten návod ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude nahradí ty plasty - hned při montáži 1 žlábek na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až prasknou ty dotahovače nebo úchyty středu?

Simona Barthová, Malá Skála

Simona Barthová, Malá Skála:
Přála jsem otestovat zdravější variantu Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g a krásně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou mléka a ovocem je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2019.

Hodnocení Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

Magdaléna Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šárka G: já jsem to prostě chtěla

Daniel B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Marek H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Dominika H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Collistar Omlazující tělový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt