Cornito Cornito - Kolínka 200 g

Cornito Cornito - Kolínka 200 g

Cornito Cornito - Kolínka 200 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Cornito Cornito - Kolínka 200 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Cornito Cornito - Kolínka 200 g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 44 Kč Ověřit dostupnost

Cornito Kolínka Těstoviny CORNITO jsou jednoznačně nejprodávanější bezlepkové těstoviny na českém a slovenském trhu a to dlouhodobě. Velmi chutné, k nerozeznání od klasických pšeničných těstovin. Bez lepku, vajec a sóji. Složení: kukuřičná mouka, kukuřičný škrob, bramborové vločky, hroznový cukr. Obsah: 200 g Země původu: MaďarskoVýživové údaje na 100g:Energie 1452kJ / 346kcalTuk 1,6g z toho nasycené mastné kyseliny 0,24gSacharidy 77g z toho cukry 3,36gBílkoviny 4gSůl 0,19gDoba varu: Max. 8 minut.

3 důvody proč prodáváme Cornito Cornito - Kolínka 200 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cornito Cornito - Kolínka 200 g

Jáchym Kaiseršot, Mořkov

Jáchym Kaiseršot, Mořkov:
S přítelkyní jsme poptávali dobrý Cornito Cornito - Kolínka 200 g do naší domácnosti. Hledali jsme spolehlivý Cornito Cornito - Kolínka 200 g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a příjemné jednání.

Natálie Filasová, Chrustenice

Natálie Filasová, Chrustenice:
Nějaký čas jsem sháněla prostředek usnadňující život a starost o mé příbuzné. A přesně takový je tato Cornito Cornito - Kolínka 200 g. Ocenila jsem jeho účinky, které bylyskoro ihned. Její použití je jednoduché a zvládne ho i hloupější osoba nebo naprostý amatér. Nepotřebovala jsem nějaké speciální pomůcky. Všechno šlo naprosto hladce a rychle.

Aneta Bretschneiderová, Jakubov u Moravských Budějovic

Aneta Bretschneiderová, Jakubov u Moravských Budějovic:
Cornito Cornito - Kolínka 200 g jsem sháněla pět měsíců, v většině eshopech byl nedostupný, nebo předražený. Na doporučení kolegyň jsem si zvolila právě tento a jsem hodně spokojená. Kvalitně plní všechny svoje funkce a má hodně hezký vzhled. Rovněž cena mi vyhovuje, a proto můžu doporučit i dalším.

Magdaléna Kubrichtová, Plchov

Magdaléna Kubrichtová, Plchov:
Jako každá mamina miluji hezké věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu Cornito Cornito - Kolínka 200 g v odpovídajíc kvalitě. S vaším Cornito Cornito - Kolínka 200 g jsem velmi spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi milé jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Cornito Cornito - Kolínka 200 g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze Cornito Cornito - Kolínka 200 g

Matyáš G: tak jsem to dostala aje to super

Sabina N: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Veronika S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Lucie Š: Ideální k osmnáctinám :)

Antonín K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cornito Cornito - Kolínka 200 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cornito Cornito - Kolínka 200 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt