Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g

Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g

Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 45 Kč Ověřit dostupnost

Pikantně ochucené bezlepkové krekry pečené ve speciální peci, která dodává výrobku křupavost a zlatavou barvu. Pikantní krekry se hodí ke každé příležitosti. Mnoho lidí ocení, že jsou bezlepkové. Složení: kukuřičný škrob, margarín (rostlinné tuky, rostlinný olej, voda, sůl, emulgátor lecitin), regulátor kyselosti kyselina citronová, citronan sodný, aroma, barvivo beta-karoten, kukuřičná mouka, bramborové vločky, sůl, oregano, rajčatový prášek, paprikový prášek, paprika, česnekový prášekObsah: 60gZemě původu: MaďarskoVýživové údaje na 100gEnergie 1761kJ / 419kcalTuk 8,6g  z toho nasycené mastné kyseliny 3,35gSacharidy 8,6g  z toho cukry 3,35gBílkoviny 1,5gSůl 2,39g

3 důvody proč prodáváme Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g

Kateřina Tisoňová, Děpoltovice

Kateřina Tisoňová, Děpoltovice:
Jsem mile překvapena jak okamžitým dodání, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Precizní. Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g dorazil v pořádku, v brzké době a já ho můžu okamžitě ozkoušet. Nemám co bych obchodu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě opakovaně navracet a nakupovat opakovaně.

Denis Nižník, Bochovice

Denis Nižník, Bochovice:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g měli na nesmysl. Pak jsem ale v hospodě slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Vyhledal jsem si weby a můj původně pevný názor vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl hanit cokoliv, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g objednal a hned čtvrtý den ho dodali. Používám ho sice teprve třetí den, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnosti.

David Postupa, Rabí

David Postupa, Rabí:
I když internetový obchod nabízel skutečně širokou nabídku Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g, nebylo mi do smíchu, když Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g přišel. Co se týče dovážky, nemůžu nic špatného napsat. Jenomže prodejce mi nedokázal vysvětlit, proč zboží zaměnil. Patálie byla uzavřena po více jak měsíci, což považuji za velký zápor tohoto prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2019.

Hodnocení Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g

Adéla M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jonáš P: funkční výrobek

Lukáš K: Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Hana K: dobré

Štěpán Š: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cornito Krekry pikantní bezlepkové 60g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt