Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml

Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml

Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 415 Kč Ověřit dostupnost

Vonný difuzér značky Country Candle v nadčasovém designu s puntíky. Difuzér s vůní "Romantika" je zahalen do oválného obalu bílé barvy s šedými puntíky. Uvnitř je skleněná lahvička s puntíky a ratanové tyčinky. Nalaďte se na romantický večer touto vůní "Romantika" a nechte se okouzlit květinovými tóny bramboříku, jasmínu, růže a konvalinky s kombinací ovocného aroma švestky, černého rybízu, melounu, pomeranče a citrónu s jemným nádechem mošusu a ambry. Vůně se uvolňuje po dobu až 8 týdnů, intenzitu vůně si upravíte dle množství tyčinek v difuzéru. Rozměr 26 x 6,5 cm.

3 důvody proč prodáváme Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml

Nikola Mičková, Vikýřovice

Nikola Mičková, Vikýřovice:
Vzhled je pro mě hlavní. Studuji design a nemůžu si koupit něco, co se mi nelíbí. Právě Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml mě hodně oslovil. Jak se povídá, první touha, správná myšlenka! Svým vzhledem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem uspokojena. A ta levná cena, to je příjemný bonus.

Adam Kukal, Středokluky

Adam Kukal, Středokluky:
Tento Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml jsem si vybral po nalezení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako slušný výrobek.

Marie Rufferová, Mezilesí

Marie Rufferová, Mezilesí:
Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml je vážně dobrý. Doma mě museli ukecat, ale pak co jsem zahlédla stejný produkt u mojí kamarádky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít doma něco takového. Je až k neuvěření, kolik existuje možných použití a co to všechno dokáže. Jsem jasně nadšená. Nemůže se to mému ošoupanému modelu rovnat. Kdybych měla shrnout všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Viktor Zapoměl, Tatce

Viktor Zapoměl, Tatce:
Žena mě pověřila nákupem Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Hezká vůně, dokonalá chuť, jednoduchá příprava. Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml jsem dal svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml

Kateřina B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aleš P: funkční výrobek

Michaela R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jaroslav K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marie N: Tento Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Country Candle Vonný difuzér Romantika (Romance) 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt