Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Kč Ověřit dostupnost

Wall Ball je perfektní nástroj nejen pro nejúčinnějších crossfitový cvik - hod o zeď (wall ball shot), ale zároveň zlepšuje sílu, dynamiku a vytrvalost. Při tréninku s míčem zapojujete velké množné svalů, které celkově ovlivňují Váš pohybový aparát. Uvnitř míče je vyvážená syntetická směs, která obratně rozkládá celkové zatížení míče. Míč je určen pro všechny od začátečníku až po profesionály.   Průměr míče: 33 cm Hmotnost: 10 kg Výrobce: Flexifit Materiál: pěna EVA         

3 důvody proč prodáváme Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Tadeáš Semorád, Křenek

Tadeáš Semorád, Křenek:
Obdržel jsem ho od milenky. Já sám bych si dříve nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje ego bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe celkem strádal. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na rytíře. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová zkusil a zjistil, že funguje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegyni z práce, který se mi svěřil se stejným problémem.

Štěpán Hruškovský, Libochovany

Štěpán Hruškovský, Libochovany:
Tak na začátek, Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem se bál, že budu muset koukat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc chechtáků na běžné nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na opačnou stranu Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová, který mi přišel kurýrem, mě velmi překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

Tereza Demová, Bzová

Tereza Demová, Bzová:
Toužila jsem se rozhodnout, který Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová objednat. Nabídka ve vašem obchodu je velmi široká. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji skvělou komunikaci, rychlé jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako pravidelná návštěvnice obdržela. Nakupuji u vás vždy a budu i opět. Tento Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová je ale naprosto perfektní.

Michal Neplech, Úsilné

Michal Neplech, Úsilné:
K mému pracovnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Přátelé mi poradili Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová, mnozí s ním mají vlastní zkušenost. Protože se mi na první pohled zamlouval a je cenově příjemný, po krátkém váhání jsem si jej objednal. Musím napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj velkou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2019.

Hodnocení Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Patrik K: funkční výrobek

Eliška K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Dominik N: Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michaela Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anna S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt