Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Kč Ověřit dostupnost

Wall Ball je perfektní nástroj nejen pro nejúčinnějších crossfitový cvik - hod o zeď (wall ball shot), ale zároveň zlepšuje sílu, dynamiku a vytrvalost. Při tréninku s míčem zapojujete velké množné svalů, které celkově ovlivňují Váš pohybový aparát. Uvnitř míče je vyvážená syntetická směs, která obratně rozkládá celkové zatížení míče. Míč je určen pro všechny od začátečníku až po profesionály.   Průměr míče: 33 cm Hmotnost: 10 kg Výrobce: Flexifit Materiál: pěna EVA         

3 důvody proč prodáváme Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Markéta Mihlová, Městečko Trnávka

Markéta Mihlová, Městečko Trnávka:
Potřebovala jsem už nějaký čas pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, utahaná ženská, která bude dalším jenom na starost. Když jsem našla, že existuje Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová, který mi reálně může pomoci, nečekala jsem. Nyní můžu bez obav říct, že jsem to opět já. Zvládám v klidu vše co chci a navíc mi zbývá čas i energie na to, co dělá milou také mě.

Dominika Mokrošová, Chocnějovice

Dominika Mokrošová, Chocnějovice:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Michael Pouč, Stínava

Michael Pouč, Stínava:
Jedná se o trošku levnější typ. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová objednal, tak jej snad zužitkují. Za tu hodnotu je více méně pomalejší, ale jinak funguje perfektně a doufám, že se nám doma ještě užije. Pokud bych kupoval znova, objednal bych bych levnější model, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 05. 2018.

Hodnocení Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Miroslav H: Celkem jsem spokojený.

Samuel L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Michael A: Přišlo to celkem rychle

Dominika S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jana P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt