Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Kč Ověřit dostupnost

Wall Ball je perfektní nástroj nejen pro nejúčinnějších crossfitový cvik - hod o zeď (wall ball shot), ale zároveň zlepšuje sílu, dynamiku a vytrvalost. Při tréninku s míčem zapojujete velké množné svalů, které celkově ovlivňují Váš pohybový aparát. Uvnitř míče je vyvážená syntetická směs, která obratně rozkládá celkové zatížení míče. Míč je určen pro všechny od začátečníku až po profesionály.   Průměr míče: 33 cm Hmotnost: 10 kg Výrobce: Flexifit Materiál: pěna EVA         

3 důvody proč prodáváme Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Markéta Mihlová, Městečko Trnávka

Markéta Mihlová, Městečko Trnávka:
Chtěla jsem už dlouho pomoct. Ale opravdu efektivně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a síly už mi scházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, unavená bába, která bude dalším pouze na starost. Když jsem dověděla se, že existuje Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová, který mi skutečně může pomoci, neváhala jsem. Nyní můžu bez strachu říct, že jsem to zase já. Zvládám v pohodě vše co potřebuji a navíc mi přebývá čas i energie na to, co dělá veselou také mě.

Dominika Mokrošová, Chocnějovice

Dominika Mokrošová, Chocnějovice:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Michael Pouč, Stínava

Michael Pouč, Stínava:
Jedná se o malinko dražší model. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová koupil, tak jej snad zužitkují. Za tu hodnotu je malinko pomalejší, ale jinak funguje skvěle a doufám, že se nám doma ještě užije. Pokud bych pořizoval znova, vzal bych levnější variantu, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Aneta H: Tento Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sára Z: dobré

Simona G: nemá chybu

Jan P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marek K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt