Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Kč Ověřit dostupnost

Wall Ball je perfektní nástroj nejen pro nejúčinnějších crossfitový cvik - hod o zeď (wall ball shot), ale zároveň zlepšuje sílu, dynamiku a vytrvalost. Při tréninku s míčem zapojujete velké množné svalů, které celkově ovlivňují Váš pohybový aparát. Uvnitř míče je vyvážená syntetická směs, která obratně rozkládá celkové zatížení míče. Míč je určen pro všechny od začátečníku až po profesionály.   Průměr míče: 33 cm Hmotnost: 10 kg Výrobce: Flexifit Materiál: pěna EVA         

3 důvody proč prodáváme Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Markéta Mihlová, Městečko Trnávka

Markéta Mihlová, Městečko Trnávka:
Potřebovala jsem už nějaký čas pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a energie už mi docházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, unavená bába, která bude ostatním jenom na starost. Když jsem našla, že existuje Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová, který mi reálně může pomoci, neváhala jsem. Teď můžu bez strachu říct, že jsem to opět já. Stíhám v pohodě všechno co potřebuji a navíc mi zbývá čas i energie na to, co dělá šťastnou také mě.

Dominika Mokrošová, Chocnějovice

Dominika Mokrošová, Chocnějovice:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Michael Pouč, Stínava

Michael Pouč, Stínava:
Jedná se o krapet levnější model. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová pořídil, tak jej určitě využiji. Za tu cenu je více méně pomalejší, ale přesto funguje hezky a myslím, že se nám doma ještě užije. Pokud bych objednával opět, vzal bych levnější model, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 10. 2018.

Hodnocení Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Tobiáš K: Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Simona K: Tento Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michal V: Přišlo to celkem rychle

Kateřina V: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Crossfit Wall Ball 10 kg oranžový - oranžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt