Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá

Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá

Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč Ověřit dostupnost

Wall Ball je perfektní nástroj nejen pro nejúčinnějšíc crossfitový cvik, ale zároveň zlepšuje sílu, dynamiku a vytrvalost. Při tréninku s míčem zapojujete velké množné svalů, které celkově ovlivňují Váš pohybový aparát. Uvnitř míče je vyvážená syntetická směs, která obratně rozkládá celkové zatížení míče. Míč je určen pro všechny od začátečníku až po profesionály.   Průměr míče: 31 cm Hmotnost: 6 kg Výrobce: Flexifit Materiál: pěna EVA     

3 důvody proč prodáváme Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá

Tobiáš Michalica, Kozárov

Tobiáš Michalica, Kozárov:
Při výběru Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a okamžitě našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s bleskovou dobou dodání.

Matěj Svojanovský, ZLÍN

Matěj Svojanovský, ZLÍN:
Musel jsem chvíli ukecávat ženu, že je pro nás dobrý a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že když jí nebude vyhovovat, tak Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá vrátím, podlehla. Když jsem dneska přišel domů z dílny už ho užívala a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba hodně děkuji.

Ondřej Kožaný, Nová Ves nad Lužnicí

Ondřej Kožaný, Nová Ves nad Lužnicí:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, opracování a ošetření barvy. V případě potřeby snadná demontáž a jednoduchý transport i v normálním osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat bio a energetický spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými určitě disponuje.

Nikol Šeďová, Hrobčice

Nikol Šeďová, Hrobčice:
Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá u nás v kanceláři jedna spolupracovnice propagovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta investice není tak závratná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá utratila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá objednaly další tři.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2019.

Hodnocení Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá

Vojtěch F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Simona B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jan C: Přišlo to celkem rychle

Kristýna R: nemá chybu

Kamila Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Crossfit wall Ball 6 kg modrý - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt