CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

Víla Zvonilka v podobě krásné fleecové dečky zahřeje Vaši holčičku v postýlce nebo u televize. Značka CTI reprezentuje na českém trhu krásné a kvalitní licenční doplňky do bytu. Pochází z Francie a vyznačuje se mimořádně kvalitní látkou a skvělým zpracováním. Syté tiskové barvy zaručují barevnou stálost i po opakovaném vyprání. Samozřejmostí je certifikát zdravotní nezávadnosti Öko-tex Standard 100. Vedle skvělé kvality se CTI může pochlubit i nejširší nabídkou těch nejlepších designů pro Vaše děti, včetně…

3 důvody proč prodáváme CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Vít Hudínek, Drahov

Vít Hudínek, Drahov:
Navzdory tomu internetový obchod nabízel vskutku pestrou nabídku CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm, zažil jsem zklamání, když CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm přišel. Co se týče dopravy, vše naprosto v pořádku. Ale prodávající mi neuměl vysvětlit, proč asi došlo k záměně. Reklamace se vyřešila za více jak 30 dní, což považuji za velký mínus tohoto eshopu.

Zuzana Posavádová, Měrovice nad Hanou

Zuzana Posavádová, Měrovice nad Hanou:
Tento obchod i CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm velice doporučuji. Kupovala jsem tady již po třetí a pokaždé všechno přišlo v cajku a do tří dnů jsem zásilku pokaždé dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože pracuje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vzhlíží stále jako nový a snadno přežil i pád z rukou, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno v pohodě.

Julie Míčková, Žiželice

Julie Míčková, Žiželice:
Nejsem zvyklá kupovat na webu. Jsem holka, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm prodávali za výhodnou cenu a slíbili bleskové zaslání, tak jsem se rozhodla. A můžu říct, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi model doručen dokonce okamžitě, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Jednoduchý a intuitivní obchod je velké plus. Doporučuji.

Ema Formáčková, Lanškroun

Ema Formáčková, Lanškroun:
Rychlé doručení. Skvělý a unikátní pocit. Možná malinko vyšší cena. Jinak jsem s CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm spokojená. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá ještě líp než na fotografii, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto výrobkem a ještě obdobným, nakonec vyhrál tento. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento druh výbornější než jeho napodobeniny v této kvalitové kategorii.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Alena M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aneta K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Marek M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Ondřej T: 110 % spokojenost

Pavel P: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt