CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

Víla Zvonilka v podobě krásné fleecové dečky zahřeje Vaši holčičku v postýlce nebo u televize. Značka CTI reprezentuje na českém trhu krásné a kvalitní licenční doplňky do bytu. Pochází z Francie a vyznačuje se mimořádně kvalitní látkou a skvělým zpracováním. Syté tiskové barvy zaručují barevnou stálost i po opakovaném vyprání. Samozřejmostí je certifikát zdravotní nezávadnosti Öko-tex Standard 100. Vedle skvělé kvality se CTI může pochlubit i nejširší nabídkou těch nejlepších designů pro Vaše děti, včetně…

3 důvody proč prodáváme CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Vít Hudínek, Drahov

Vít Hudínek, Drahov:
Navzdory tomu internetový obchod nabízel skutečně rozmanitou nabídku CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm, nadšení opadlo, když CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm přišel. Co se týče doručení, vše bylo OK. Ale prodávající mi neuměl vysvětlit, z jakého důvodu přišel jiný typ. Šlamastika byla uzavřena za více jak 30 dní, což je podle mě nezanedbatelný mínus tohoto e-shopu.

Zuzana Posavádová, Měrovice nad Hanou

Zuzana Posavádová, Měrovice nad Hanou:
Tento obchod i CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm vřele doporučuji. Kupovala jsem tady již po třetí a vždy všechno přišlo v cajku a do pěti dnů jsem zásilku vždy obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože pracuje perfektně. Po několikátém použití vypadá pořád jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako předtím. Takže všechno OK.

Julie Míčková, Žiželice

Julie Míčková, Žiželice:
Nejsem zvyklá objednávat na internetu. Jsem žena, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm prodávali za levnou cenu a slíbili rychlé dodání, tak jsem podlehla. A můžu napsat, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde chodit, ale byl mi produkt doručen dokonce rychle, perfektně zabalený a já jsem maximálně ráda. Hezký a přehledný obchod je velké plus. Doporučuji.

Ema Formáčková, Lanškroun

Ema Formáčková, Lanškroun:
Okamžité doručení. Skvělý a unikátní design. Asi malinko vyšší cena. Jinak jsem s CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm spokojená. Nejkladněji boduji design, vypadá mnohem líp než na fotografii, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě podobným, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem četla, byl tento druh kvalitnější než jeho napodobeniny v této kvalitové kategorii.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 12. 2018.

Hodnocení CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Tereza J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Barbora Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Dominika S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Karolína V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šimon D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt