CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

Víla Zvonilka v podobě krásné fleecové dečky zahřeje Vaši holčičku v postýlce nebo u televize. Značka CTI reprezentuje na českém trhu krásné a kvalitní licenční doplňky do bytu. Pochází z Francie a vyznačuje se mimořádně kvalitní látkou a skvělým zpracováním. Syté tiskové barvy zaručují barevnou stálost i po opakovaném vyprání. Samozřejmostí je certifikát zdravotní nezávadnosti Öko-tex Standard 100. Vedle skvělé kvality se CTI může pochlubit i nejširší nabídkou těch nejlepších designů pro Vaše děti, včetně…

3 důvody proč prodáváme CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Vít Hudínek, Drahov

Vít Hudínek, Drahov:
I když internetový obchod nabízel skutečně pestrou nabídku CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm, byl jsem nakonec zklamán, když CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm dorazil. Co se týče doručení, vše bylo OK. Bohužel prodávající mi nedokázal vysvětlit, z jakého důvodu zboží zaměnil. Patálie se uzavřela za více jak 30 dní, což je podle mě jediný mínus tohoto prodejce.

Zuzana Posavádová, Měrovice nad Hanou

Zuzana Posavádová, Měrovice nad Hanou:
Tento eshop i CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm velice doporučuji. Objednávala jsem tady již po třetí a vždy všechno přišlo v cajku a do pěti dnů jsem zboží pokaždé dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože funguje bezvadně. Po několikátém otestování vypadá pořád jako nový a snadno přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako dříve. Takže všechno v pohodě.

Julie Míčková, Žiželice

Julie Míčková, Žiželice:
Nejsem zvyklá nakupovat na webu. Jsem žena, takže ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm nabízeli za levnou cenu a slíbili okamžité zaslání, tak jsem podlehla. A chci sdělit, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi produkt doručen opravdu rychle, perfektně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Hezký a intuitivní obchod je největší plus. Doporučuji.

Ema Formáčková, Lanškroun

Ema Formáčková, Lanškroun:
Rychlé dodání. Dobrý a unikátní design. Možná trochu vyšší cena. Jinak jsem s CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm klidná. Nejkladněji hodnotím design, vypadá ještě lépe než na fotografii, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto výrobkem a ještě jedním, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento produkt výbornější než jeho konkurenti v této kvalitové kategorii.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Lucie W: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sabina G: děda je z dárku je nadšený

Sára P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sabina S: nemá chybu

Anna K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt