CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

Víla Zvonilka v podobě krásné fleecové dečky zahřeje Vaši holčičku v postýlce nebo u televize. Značka CTI reprezentuje na českém trhu krásné a kvalitní licenční doplňky do bytu. Pochází z Francie a vyznačuje se mimořádně kvalitní látkou a skvělým zpracováním. Syté tiskové barvy zaručují barevnou stálost i po opakovaném vyprání. Samozřejmostí je certifikát zdravotní nezávadnosti Öko-tex Standard 100. Vedle skvělé kvality se CTI může pochlubit i nejširší nabídkou těch nejlepších designů pro Vaše děti, včetně…

3 důvody proč prodáváme CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Vít Hudínek, Drahov

Vít Hudínek, Drahov:
Přestože prodejce nabízel skutečně rozmanitou nabídku CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm, nadšení opadlo, když CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm dorazil. Co se týče doručení, vše bylo OK. Bohužel prodávající mi neuměl objasnit, z jakého důvodu přišel jiný typ. Šlamastika se vyřešila za více jak 30 dní, což považuji za jediný nedostatek tohoto eshopu.

Zuzana Posavádová, Měrovice nad Hanou

Zuzana Posavádová, Měrovice nad Hanou:
Tento eshop i CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm velmi doporučuji. Kupovala jsem tady již po třetí a vždy všechno přišlo v cajku a do čtyř dnů jsem zboží vždy dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože pracuje bezvadně. Po několikátém otestování vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Julie Míčková, Žiželice

Julie Míčková, Žiželice:
Nejsem zvyklá nakupovat na netu. Jsem dáma, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tento CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm prodávali za báječnou cenu a slíbili rychlé doručení, tak jsem se rozhodla. A chci sdělit, že jsem ráda, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi produkt doručen dokonce okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem maximálně ráda. Jednoduchý a přehledný obchod je velké plus. Doporučuji.

Ema Formáčková, Lanškroun

Ema Formáčková, Lanškroun:
Rychlé dodání. Bezchybný a originální pocit. Asi malinko vyšší cena. Jinak jsem s CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm klidná. Nejkladněji boduji vzhled, vypadá mnohem líp než na fotografii, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto výrobkem a ještě obdobným, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem četla, byl tento kus výbornější než jeho napodobeniny v této užitkové kategorii.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 08. 2018.

Hodnocení CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Nikol T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Amálie G: Ideální k osmnáctinám :)

Vít K: je to fajné

Markéta B: nemá chybu

Alžběta Ú: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží CTI Fleece dečka Fairies (víla Zvonilka) Rossignol 110 x 140 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt