Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 27 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše do hrnečku s datlemi a Goji. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? snadná a rychlá příprava z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Jáhly, Goji - kustovnice čínská, datle, kardamon. Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1298 kJTuk 2,13 gSacharidy 70 gVláknina 3,6 gBílkoviny 8,4 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Filip Vald, Ohrozim

Filip Vald, Ohrozim:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

Šárka Kračmanová, Radotice

Šárka Kračmanová, Radotice:
Původně jsem si přála Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g ve velikosti 47 které jste ve velikosti 45 neměli, proto jsem objednala zkušeně v očekávané velikosti 46 , velikost sedí, vysoký bok to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

Adéla Caklová, Černíkov

Adéla Caklová, Černíkov:
Koupila jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dvířka, jinak vám Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik prachu je z jedné cyklu a co všechno jste si na prknech nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Samuel Teplan, Bezděkov

Samuel Teplan, Bezděkov:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly celkem specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g, jaký jsem potřeboval. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem skutečně moc spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Šárka Choutková, Staré Hradiště

Šárka Choutková, Staré Hradiště:
Otestovala jsem už osm stejných produktů a ani jedním jsem nebyla uspokojena tak jako s Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g. Vřele doporučuji! Při výčtu pozitivních funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude plnit polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem nadšená. Nenašla jsem na jedinou chybu, za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Magdaléna Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Václav V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Michaela M: dobré

Veronika S: já jsem to prostě chtěla

Alžběta B: Tento Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku jáhlová s goji berries a datlemi 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt