Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 25 Kč Ověřit dostupnost

Chutná instantní kaše do hrnečku z přirozeně bezlepkových surovin. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Složení: Kukuřice (80%), mák, fruktóza, vanilka Příprava: Stačí zalít vařící vodou (250ml) nebo mlékem případně osladit dle chuti. Obsah: 50gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1601 kJTuk 3,9 gSacharidy 78,5 gVláknina 4,7 gBílkoviny 8,1 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Dominik Jandora, Žerůtky

Dominik Jandora, Žerůtky:
Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g, objednaný ve Vašem obchodě je určitě z nejhezčích, které jsem měl příležitost vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně čtyřmi jinými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prošel všechna pro a proti rozhodl jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem e-shopu byla dobrá volba. Děkuji také za milé a ochotné jednání.

Kateřina Rapčanová, Řendějov

Kateřina Rapčanová, Řendějov:
Co víc si přát, než právě luxusní Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g, kdyby podobných bylo víc, hned by se krásně žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu ocenit a tak doporučuji dál. Neustálé používání je doslova radost, ano, mám ráda modely, které nejsou pouhým modelem nebo průmyslovým výrobkem. Vždy hledám něco víc a v tomto případě jsem to něco objevila. Díky.

Martin Hercik, Býkovice

Martin Hercik, Býkovice:
Než jsem si zakoupil Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g, tak jsem kontaktoval eshop jestli skutečně mají Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g k odeslání. Byl jsem nervózní, ale zbytečně, za dva dny mi doma zvonil doručovatel. Vysoká rychlost doručení a nízká cena.

Denis Kramařík, Hořešovičky

Denis Kramařík, Hořešovičky:
Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g jsem spatřil dříve u přítele na přednášce z biologie. Okamžitě mě zaujalo, že má pěkný vzhled. Tak jsem se s kolegou chvíli bavil. Byl nadšený, proto jsem učinil rozhodnutí, že si ho taky objednám. Vybral jsem si peníze, koupil si ho a nyní už můžu prohlásit, že si kamarád nevymýšlel. Opravdu kvalitní zboží a já jsem vskutku rád, že jsem se tak rozhodl.

Jana Marklová, Horní Bukovina

Jana Marklová, Horní Bukovina:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela stejný výrobek jako je Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g. Nabídka ostatních firem ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou dodržet. S objednávkou jsem teda moc spokojená nebyla. V jednom případě chyběl český návod, druhý výrobce by celkově problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g mě ale zaujala už jeho předvedení a vstřícnost prodejce. Nejprve jsem se na Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g dotazovala a moje otázky byly hezky zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a musím říct, že jsem nakonec našla spolehlivého prodejce a také kvalitní výrobek, který mohu všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Aneta L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Štěpán F: Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Julie R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aleš K: Přišlo to celkem rychle

Barbora V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku kukuřičná s vanilkou a mákem 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt