Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 27 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše do hrnečku s chia semínky, goji a jablky. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Pohanka (77%), sušená jablka (10%), kustovnice-goji (8%), chia semínka (5%)Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1463 kJTuk 3,3 gSacharidy 66,2 gVláknina 12,4 gBílkoviny 10 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Marie Soukupová, Pěnčín

Marie Soukupová, Pěnčín:
Super PRODUKT, od kterého jsem příliš neočekávala. Ale dokonce mě velice překvapil. PRODUKT, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je příležitostně, podle nálady. Za tolik výhodnou cenu, doručení, můžu v tomto případě, jen eshop doporučit. Otec mě poděkoval a ještě jsem obdržela slevový kupón pro další nákup.

Nikola Stolařová, Náchod

Nikola Stolařová, Náchod:
Nakupovala jsem tento Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g prvně. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost dodání, milá komunikace a osobitý přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Viktor Bílý, Medonosy

Viktor Bílý, Medonosy:
Na radu přátel v sportovním klubu jsem minulý měsíc zakoupil Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g, protože už delší čas něco takového hledám. Prošel jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g koupit právě u Vás. A vím, že volba byla správná. Splnil mé předpoklady, je na vzhled krásný, funguje a myslím, že bude i v blízké době spolehlivý. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným kupujícím. S klidným vědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a kolegům.

Roman Mocko, Sivice

Roman Mocko, Sivice:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel donese z eshopu Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g doma.

Šimon Džupin, Šindelová

Šimon Džupin, Šindelová:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g? Jednoduše ta skromně nejlevnější cena. A taky recenze od přátel, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než se přidat. Často jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Zuzana P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniela K: děda je z dárku je nadšený

Roman Č: je to fajné

Patrik K: Přišlo to celkem rychle

Laura V: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt