Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 27 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše do hrnečku se sušenými jablky a skořicí. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Pohanka, skořice, sušená jablka. Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1470 kJTuk 1,9 gSacharidy 61,8 gVláknina 12,8 gBílkoviny 8,8 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Tomáš Zažímal, Ponětovice

Tomáš Zažímal, Ponětovice:
Nejdříve bych řekl, že jsem šetřivý typ, občas možná až příliš. Tudíž než si zboží zakoupím, důkladně si vše zkontroluji. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g pečlivě vyhledal na webu a přečetl si recenze. Byl jsem překvapen, že byly z většiny pozitivní. Trochu mě to znepokojilo, ovšem následně jsem si Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g tak jako tak zakoupil. No a nezbývá mi, než k těm dobrým recenzím přidat ještě jednu svou recenzi. Byla to vskutku velmi chytrá koupě.

Denis Krones, Rataje nad Sázavou

Denis Krones, Rataje nad Sázavou:
Šikovný a jemný pracovník. Pracuje skvěle. Splní funkci, což je podle mého názoru hlavní. Vzhled mohl být lepší, ale běžnému uživateli bude po všech vlastnostech plně vyhovovat. Je nenáročný na údržbu, což jistě ocení i ženy. Doručení proběhlo až překvapivě rychle a bez závad. Vřele doporučuji jak obchod, tak produkt samotný.

Klára Vítovská, Přední Zborovice

Klára Vítovská, Přední Zborovice:
Jsem mile překvapena jak okamžitým doručením, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení balíčku. Profesionální. Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g dorazil v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě opakovaně navracet a nakupovat opakovaně.

Michaela Bohunová, Pomezí nad Ohří

Michaela Bohunová, Pomezí nad Ohří:
Bezva nákup! Jsem s tímto výrobkem naprosto šťastná. Mám ho v ložnici už čtyři týdny a stále se ho nemůžu užít. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u ostatních modelů které mě bohužel zklamaly. Už jsem skoro nedoufala, že bych mohla narazit na něco opravdu funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s objednávkou Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g jsem rozhodně udělal dobře.

Filip Richta, Měšice

Filip Richta, Měšice:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám ukecat a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g, nevěděl jsem, jak hodně jsem se mýlil. Ze začátku jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tolik dokonalého, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tolik ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Petr B: funkční výrobek

Oliver P: Jsem ráda, že to mám

Sofie G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eliška Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Gabriela S: Tento Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s jablky a skořicí 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt