Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 25 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše pohanková do hrnečku se sušenými jablky a skořicí. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany.  Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: Rýže (79%), červená řepa (17%), sušená jablka (4%)Obsah: 50 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1561 kJTuk 2,6 gSacharidy 75,3 gVláknina 5,7 gBílkoviny 10,1 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Valerie Jirkovská, Kájov

Valerie Jirkovská, Kájov:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a přehlednost Eshopu a prodávaného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dodání zakoupeného Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g a super zabalení balíčku, aby balíček nebylo poškozeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace informovaná a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

Zuzana Blűmelová, Hnojník

Zuzana Blűmelová, Hnojník:
Vzhled je pro mě hlavní. Studuji design a nemůžu si koupit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g mě hodně oslovil. Jak se povídá, první touha, dobrá myšlenka! Svým designem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je příjemný bonus.

Amálie Bernkopfová, Oplocany

Amálie Bernkopfová, Oplocany:
Za náš léta používaný Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní již není k sehnání. Hledala jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej hned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Nela Brunovská, Jaroměř

Nela Brunovská, Jaroměř:
Objednávat něco nového, nevyzkoušeného, je vždy sázka do loterie. Naštěstí to není můj případ, Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to zkrátka sázka na kvalitu. Dnes jsem tu zaplatila také pro svou dceru a věřím, že i ona bude překvapená. Pro svou mamku kupuji jen to nejdokonalejší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 06. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Václav H: funkční výrobek

Samuel P: Jsem ráda, že to mám

Viktorie K: Je to dostatečné?

Julie T: já jsem to prostě chtěla

Petra Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše do hrnku rýžová s červenou řepou a jablky 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt