Damodara Instantní kaše jáhlová 120g

Damodara Instantní kaše jáhlová 120g

Damodara Instantní kaše jáhlová 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Instantní kaše jáhlová 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Instantní kaše jáhlová 120g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 38 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše jáhlová. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany.  Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: jáhly 100%Obsah: 120 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100g:Energie 1405 kJBílkoviny        9,9gTuky             2,8gSacharidy      73gVláknina        3,0g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše jáhlová 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše jáhlová 120g

Markéta Cuperová, Dolní Domaslavice

Markéta Cuperová, Dolní Domaslavice:
Běžně objednávám přes net a nutně jsem chtěla ke svému využití Damodara Instantní kaše jáhlová 120g. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a tak jsem Damodara Instantní kaše jáhlová 120g okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla standardní a také způsob platby mi postačil. Splnil mé očekávání a když zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

Václav Bordovský, Svatý Jan pod Skalou

Václav Bordovský, Svatý Jan pod Skalou:
V rámci volného času jsem promrhal spoustu hodin hledáním informací a srovnáváním všelijakých parametrů. Z mého porovnání mi Damodara Instantní kaše jáhlová 120g vyšel nejvýhodněji, z toho důvodu volba padla právě na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený také po jeho vyzkoušení. Damodara Instantní kaše jáhlová 120g se chlubí vynikajícím výkonem a kvalitním zpracováním. Pokud potřebujete bezkonkurenčního přítele, Damodara Instantní kaše jáhlová 120g je perfektním adeptem.

Michael Vosáhlo, Staré Hradiště

Michael Vosáhlo, Staré Hradiště:
Při výběru Damodara Instantní kaše jáhlová 120g dávám nekompromisně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový Damodara Instantní kaše jáhlová 120g a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s okamžitou dobou doručení.

Michal Lešák, Pleše

Michal Lešák, Pleše:
Na tenhle výrobek jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do pěti dnů po zakoupení jsem ho měl v garáži a od té chvíle ho prakticky nedám z ruky. Je to fajn Damodara Instantní kaše jáhlová 120g, který plní stoprocentně svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dobu dodání a způsob vyhotovení. V tomto e-shopu nekupují prvně, takže za mě dobrá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše jáhlová 120g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše jáhlová 120g

Aneta K: Tento Damodara Instantní kaše jáhlová 120g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jiří V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Denisa K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nela M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Antonín D: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše jáhlová 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše jáhlová 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt