Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 34 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše kukuřičná. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: kukuřice 100%Obsah: 120 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti.  Výživové údaje na 100g:Energie 1530 kJBílkoviny        8,8gTuky             1,2gSacharidy      78,6gVláknina        4,2g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

Matěj Pikora, Ouběnice

Matěj Pikora, Ouběnice:
Když jsem váš Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g poprvé přinesl do graáže, docela jsem se bál, co mi na to kolega řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych šetřil kačky na důležitější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g spatřil, řekla mi, ať jí ho půjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

Andrea Gyngová, Bukovec

Andrea Gyngová, Bukovec:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Zuzana Kurčíková, Semanín

Zuzana Kurčíková, Semanín:
Spokojenost nakupujícího by vždy měla být na prvním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o fantasii. Ovšem zrovna Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g to splňuje, stejně tak, jako tento eshop, jelikož jsem nadmíru spokojena. Za nízkou cenu jsem koupila to, co jsem očekávala. Svou hodnotou rozhodně předčí podobné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

Laura Plachá, Čilá

Laura Plachá, Čilá:
Co dalšího si přát, než jenom luxusní Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g, kdyby podobných bylo víc, hned by se krásně žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu poznat a tak doporučuji dál. Neustálé používání je doslova príma, ano, mám ráda věci, které nejsou pouhým výrobkem nebo průmyslovým zbožím. Vždy sháním něco víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

Markéta H: Ideální k osmnáctinám :)

Hana V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Laura P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Andrea Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lucie N: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše kukuřičná 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt