Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Instantní kaše pohanková 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Instantní kaše pohanková 120g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 39 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše pohanková do hrnečku. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: pohanka 100%Obsah: 120 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou 0,7l nebo mlékem 07l, případně osladit dle chuti. Můžete ihned podávat.Výživové údaje na 100g:Energie 1405 kJBílkoviny        9,9gTuky             2,8gSacharidy      73,0gVláknina        3,0g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše pohanková 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Pavel Zoulík, Bechlín

Pavel Zoulík, Bechlín:
Po zakoupení prvního výrobku tohoto výrobce, jsem byl celkem nadšený. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale pomocí tady toho Damodara Instantní kaše pohanková 120g jsem se k ní vrátil a chci napsat, že jsem mile překvapen. Klobouk dolů, posunuli se velmi dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla celkem vyšší, ale u takto výborného výrobku mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád zaplatím.

Adam Oprchal, Benecko

Adam Oprchal, Benecko:
Naprosto perfektní Damodara Instantní kaše pohanková 120g, který je normální unisex. Hodí se jak nám, hrubým mužům, tak jemným dívkám, které potřebují dostávat něhu a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že pořád ještě existují Damodara Instantní kaše pohanková 120g, které konečně využijí obě pohlaví. Praktické balení, skvělé vlastnosti a intenzivní účinky dělají z Damodara Instantní kaše pohanková 120g rodinného pomocníka v každé chvíli. Přesvědčil jsem se o tom na svoji kůži.

Rozálie Tomešková, Dubňany

Rozálie Tomešková, Dubňany:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém ordnungu. I když byla udána týdenní doručovací lhůta, dorazil mi produkt už čtvrtý den, pěkně zabalený a bez vad. Hned jsme ho chtěli na zahradě otestovat a funguje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Damodara Instantní kaše pohanková 120g zakoupila. Této koupě zcela jasně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše pohanková 120g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Michaela L: Tento Damodara Instantní kaše pohanková 120g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Viktorie G: já jsem to prostě chtěla

Josef F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Martin R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Adéla M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše pohanková 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše pohanková 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt