Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Instantní kaše rýžová 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Instantní kaše rýžová 120g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 34 Kč Ověřit dostupnost

Instantní kaše rýžová. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.Složení: rýže 100%Obsah: 120 gZemě původu: ČRPříprava: Stačí zalít vařící vodou nebo mlékem, případně osladit dle chuti. Výživové údaje na 100g:Energie 1476 kJBílkoviny        7,7gTuky             2,7gSacharidy      78,4gVláknina        3,7g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní kaše rýžová 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Matouš Bezkočka, Vřesina

Matouš Bezkočka, Vřesina:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu zda opravdu mají Damodara Instantní kaše rýžová 120g na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za dva dny mi doma zvonil pošťák. Skvělá rychlost doručení.

Samuel Polčík, Rakůvka

Samuel Polčík, Rakůvka:
Damodara Instantní kaše rýžová 120g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takto nic nekupoval, a byl jsem tudíž trošičku jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem pošťačka a předala mi můj Damodara Instantní kaše rýžová 120g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v kamenném obchodě, navíc jsem jej získal doma u tabletu. Úžasná služba.

Radim Chamraďa, Kopřivná

Radim Chamraďa, Kopřivná:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodou přes nějakou internetovou reklamu. Když jsem si přečetl popis, řekl jsem si, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal zaslat. Přiznám se, nevěřil jsem příliš, že by váš Damodara Instantní kaše rýžová 120g mohl být tak perfektní, ovšem použití předčil mé očekávání. Protože s nákupy přes web nemám příliš dobré zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy rozumné ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

Magdaléna Prajslerová, Kyselovice

Magdaléna Prajslerová, Kyselovice:
Měla jsem štěstí a pořídila jsem Damodara Instantní kaše rýžová 120g za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro tři dny, než balíček kurýr doručil. Řešila jsem s eshopem nějaké nesrovnalosti s doručovací adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyřešilo a produkt mi přišel. Také jsem řádně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít hodně času ho řádněji otestovat a pochlubím se známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní kaše rýžová 120g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Linda K: Ideální k osmnáctinám :)

Tereza Š: Je to dostatečné?

Samuel Z: Damodara Instantní kaše rýžová 120g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominik R: funkční výrobek

Karolína O: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní kaše rýžová 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní kaše rýžová 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt