Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 21 Kč Ověřit dostupnost

Polévka do hrnečku se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? Snadná a rychlá příprava mnoho chuťových variant.Složení: Cizrnová mouka, rostlinný tuk, sušená paprika, sušené brambory, vulkanická sůl, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1859 kJTuk 20 gSacharidy 46,6 gVláknina 8,4 gBílkoviny 14,7 gSodík 1,9 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Vanesa Panošková, Smečno

Vanesa Panošková, Smečno:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g splnil moje požadavky, řekla bych jednoznačně, že ano. On je docela mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Všem, kteří ještě přemítají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi spokojené zákazníky řadím.

Jana Pittnerová, Nevcehle

Jana Pittnerová, Nevcehle:
Dlouho jsem nemohla najít přesně podobný Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g, který by mě nadchnul. Jsem docela přísná a chci pokaždé to nejlepší za nejlevnější cenu. Pak jsem našla váš eshop, který je hodně přehledný a nabídka navíc pestrá. Objevila jsem přesně to, co jsem chtěla za nízkou cenu. Ačkoliv jste to neměli skladem, oceňuji hodně profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě perfektní krámek.

Tadeáš Trkovský, Horní Rožínka

Tadeáš Trkovský, Horní Rožínka:
Před časem jsem objevil katalog Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g, kde jsem si o tom přečetl podrobnější informace. Zaujal mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako dárek a zároveň praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem určitě nekoupil blbě. Design, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g.

Antonín Lopata, Narysov

Antonín Lopata, Narysov:
Tak tento Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g jsme si s holkou zakoupili do našeho současného domova. Pravda, partnerce se to moc nelíbilo, předem jsem si musel vyslechnout, že je to hloupost, že za věc jen vyhodíme peníze a skutek utekl, znáte to, ne? Avšak poté ho doručili, a co tušíte, že bylo pak? Týna si ho přivlastnila, a nezbylo mi, než si koupit další, protože opravdu hodně rychle změnila stanovisko. Dneska už bychom se bez tak skvělé Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g neobešli.

Eliška Šírlová, Mšecké Žehrovice

Eliška Šírlová, Mšecké Žehrovice:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože nerada nakupuji přes internet. Byla jsem se na Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g podívat v kamenném krámě. Otestovala jsem jej a byla jsem překvapena, jakého dobrého pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k webu a za nízkou cenu jej koupila. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to jednoduše, tak snad nebude problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Dominika P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Hana Ř: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radim Š: Jsem ráda, že to mám

Anna M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Hana J: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt