Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví  38g

Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 21 Kč Ověřit dostupnost

Polévka se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1-2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč polévku od DAMODARA? snadná příprava mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sušená petržel, sušená mrkev, směs koření Garam masála, sůl. Příprava: Stačí zalít vařící vodou a počkat 1 - 2 minuty. Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sušená petržel, sušená mrkev, směs koření Garam masála, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany.Obsah: 38 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1451 kJTuk 13,4 gSacharidy 41,2 gVláknina 9,7 gBílkoviny 17,8 gSodík 2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Viktorie Vimerová, Březnice

Viktorie Vimerová, Březnice:
Předtím jsem ho otestovala Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g, byla jsem přesvědčená v tom, že nyní mě nic nemůže překvapit. Byla jsem velmi opatrná ke všem jiným výrobkům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi hezké zážitky. To nebyl tento případ. Vyzkoušela jsem si, že jedině tento produkt nabízí reálně jedinečné funkce. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly nějaký čas čekat. Jsem bez přehánění nadšená a doporučuji.

Matyáš Born, Řestoky

Matyáš Born, Řestoky:
Ve své práci hledám vypadat hodně pěkně, protože se každý den vídám s zákazníky. Mojim cílem je udělat dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g moc pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal krok tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom velký podíl. Jsem spokojený jako už dávno nebyl.

Aleš Dejl, Frymburk

Aleš Dejl, Frymburk:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Z počátku jsem chtěl objednat dražší Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším kusem a jsem za to opravdu rád. Bratr si objednal právě dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej používám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Karel P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Ondřej R: 110 % spokojenost

Nela P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Johana S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktorie L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Instantní polévka do hrnku čočková s mrkví 38g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt