Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 58 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá cizrnová pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Jsou bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? zdravá luštěninová pochoutka mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Cizrnová mouka, rostlinný tuk, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1733 kJTuk 26,1 gSacharidy 42,8 gVláknina 8,5 gBílkoviny 14,4 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Václav Simper, Lužany

Václav Simper, Lužany:
S ohledem na to, že mi Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g nefunguje, nezbylo, než zakoupit si další. Rozdíl mezi běžným a online obchodem byl jak v ceně, tak době dodání a mimo to v ochotě. Navzdory tomu, že vyžaduji osobní setkání a možnost si Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g osahat, teď jsem volba padla službu eshopu. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tento eshop si vážím.

Kateřina Touchová, Milavče

Kateřina Touchová, Milavče:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a dědečka.

Tadeáš Kocura, Žernov

Tadeáš Kocura, Žernov:
Dokonalý a jemný pomocník. Funguje výborně. Splní funkci, což je podle mého názoru hlavní. Design mohl být hezčí, ale běžnému zákazníkovi bude po všech vlastnostech plně stačit. Je nenáročný na obsluhu, což jistě ocení i ženy. Dodání proběhlo až nečekaně bleskově a bez závad. Klidně doporučuji jak eshop, tak produkt samotný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2018.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Sára Š: Je to dostatečné?

Viktorie F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Simona K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie P: nemá chybu

Kryštof S: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka cizrnová 180g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt