Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 58 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá čočková pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Čočková mouka, rostlinný tuk, sůl. Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1511 kJTuk 15,6 gSacharidy 40,2 gVláknina 8,1 gBílkoviny 19,6 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Tomáš Pohořálek, Malenice

Tomáš Pohořálek, Malenice:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil online, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g!“ Její chmury se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Valerie Hanichová, Liblín

Valerie Hanichová, Liblín:
Ovšem, že jsem před nákupem byla jako většina trochu opatrná. Vyhledala jsem však množství pozitivních zkušeností a dala jsem se také zlákat k otestování Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g. A dobře jsem se rozhodla. Teď se ke kladným názorům totiž rozhodně musím připojit. Pokud nyní s pořízením váháte, tak přestaňte váhat a Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g si dopřejte. Budete spokojení, Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g patří ve své kategorii k nejlepším výrobkům.

Linda Kosinová, Říčky v Orlických horách

Linda Kosinová, Říčky v Orlických horách:
Už jsem vám chtěla napsat před měsícem, ale vždy jsem na to zapomněla. Před měsícem jsem u vás zakoupila Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g, který zcela předčil mé očekávání. Jako kterákoliv žena dbám při výběru především na design, ale manžel ocenil taky funkčnost. Naprosto úžasný obchod. Manžel si u vás poté zakoupil podobný produkt a také si jej hodně chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže jasně máte kvalitní a úžasné zboží.

Vojtěch Rejsek, Daňkovice

Vojtěch Rejsek, Daňkovice:
lehce se přiznám, že jsem byl, co Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g považovali na nesmysl. Pak jsem ale v dílně slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Pročetl jsem si webové stránky a můj původně pevný postoj vzal za své. I kamarádka mi řekla, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g objednal a hned třetí den ho dodali. Používám ho sice teprve druhý týden, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnu.

Radek Miškolci, Dolní Beřkovice

Radek Miškolci, Dolní Beřkovice:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a snadná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, opracování a ošetření povrchu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý přenos i v normálním osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat bibo a energetický spánek a zároveň těžit ze všech praktických schopností, kterými určitě disponuje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Jana A: Tento Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aneta Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kristián P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Petra S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Hana N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka čočková 180g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt