Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 53 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá hrášková pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Mouka ze zeleného hrachu, rostlinný tuk, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,9 gSacharidy 35,4 gVláknina 10,1 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Vít Zenáhlík, Obecnice

Vít Zenáhlík, Obecnice:
S tímto výrobkem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího otce s úmysle lehkého každodenního užívání. Ve prospěch Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g hraje také objem i jeho rozumná váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost dobře a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné funkce a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

Amálie Spišáková, Rančířov

Amálie Spišáková, Rančířov:
Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g mi doporučila matka jako účinný prostředek, který skvěle užívá a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu velmi snadno dostupná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko shánět. Stačilo se obrátit na webové stránky prodejce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali vše přesně dle mého přání. Takže i doma si všimli, jak jsem skvělá a rychlá.

Michael Exel, Valkeřice

Michael Exel, Valkeřice:
Dospěl jsem k názoru, že některé produkty reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tato Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dlouhé přesvědčování, že si ho musím mít. Stačilo ho pouze otestovat a znal jsem, že je to ten pravý Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jejích příjemným účinkům jsem byl nucen objednat druhé zařízení, protože o to propukl nebývalý zájem i u dalších členů rodiny. Na větší množství Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g jsem dokonce získal objemovou slevu.

Michael Saidl, Čechtín

Michael Saidl, Čechtín:
Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g splnil moje očekávání a používám ho pravidelně. Už jsem takhle testoval dva nebo šest podobné kusy, ale nyní vím, že zůstanu u Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Nemám jakýkoliv důvod se poohlížet po podobném modelu. Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g si na můj popud koupilo v naší rodině už asi pět lidí a nikoho nezklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Jana Šourková, Horosedly

Jana Šourková, Horosedly:
Objednávám na tomto Eshopu dle potřeby. Vždy jsem ráda jak s hezkou komunikací, tak s zbožím, které mi dorazí. Vše je pečlivě zabaleno a doručeno v nejkratší možném času. Opravdu můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak krásně slouží. A příjemné jednání, obětavost a skvělá komunikace jsou jen bonusem navíc, který miluji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Andrea M: nemá chybu

Hana Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikol Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Simona V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lukáš D: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka hrášková 180g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt