Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 58 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá hrachová pochoutka se sušenými rajčaty, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně. Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? lehce stravitelná pochoutka mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, sušená rajčata, sůl. Obsah: 180 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8gSacharidy 35,4 gVláknina 12,0 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Kryštof Nosil, Vlachovo Březí

Kryštof Nosil, Vlachovo Březí:
Tento Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g jsem vypátral shodou okolností v eshopu. Recenze na něj byly vesměs výborné, takže jsem si řekl, že by to nemusel být velký risk. Jasně, že jsem měl pochyby, to je zřejmě při koupi na internetu běžné, ale když mi Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g dorazil domů, došel jsem k závěru, že to bylo zcela zbytečné. Vše zvládá bez chybičky, fakt mi pomáhá a nyní jsem fakt rád, že jsem si ho koupil. Bomba!

Richard Blahutka, Kunín

Richard Blahutka, Kunín:
S tímto Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na otestování, ale nikdy bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na uklízecí záležitosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g pracovat. Používá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho chod je hodně tichý. Klidně ho komukoliv poradím.

Petra Mlýnková, Jedomělice

Petra Mlýnková, Jedomělice:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Sebastian Weselý, Pěčín

Sebastian Weselý, Pěčín:
Doporučil mi ho známý. Prý Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Nějaký čas jsem se rozmýšlel, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou čas už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi kdekoliv stát frontu, takže jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho snadno zaslat až pod nos. A musím říci, že rozhodně udělal jsem dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Jáchym J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Barbora Š: já jsem to prostě chtěla

Petr M: tak jsem to dostala aje to super

Eva R: nemá chybu

Jiří H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt